Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.
Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.

Вибачте за оффтоп, але накипіло - повністю згоден з talisman  - люди готові платити за понти, а за саме необхідне торгуються за кожну копійчину... Але ж не розуміють, що ні феєрверки, ні цигани, ні ще якась холєра не замінить лабухів на весіллі... 

У нас на Закарпатті те ж саме - всім башляють, а музика на останньому плані. Думають що мені і співачці в кайф 10 годин підряд співати, а моєму саксофоністу - грати. Замовляють фокусників, фаєр-шоу, клоунів, суші, стриптиз і т.д. - на це гроші є, а музикантам..........

Кому ми жаліємось? Сами собі?

 Кожен робить свою справу, і за це отримує. Будьласка,- кожен може спробувати себе в якості піротехніка, фокусника чи стриптезера, "перфоратора або мордоляпа". Незнаю, друзі як ви, а я точно залишусь  "лабухом" і буду старатись втримати пристойну ціну за свою роботу.Питання в іншому  - при адекватній ціні, на сьогодні,  за весілля 500$+транспорт є такі, що готові "горланити" під повну фанеру від "а" до "я" за 2500грн.+ тариль голубців.

При усій повазі, з попереднім дописувачем "Володимиром" частково - незгоден.Бо у нього лише саксофоніст грає, а решту тільки 10 год співають. У нас, всі мусять грати і співати, приблизно з 10 ранку до 5 вдосвіта.

Можливо причина невідповідностей - тотальна "повна" ноутбуччина (причому з плюсами). Може справжніх "шакалів" слід тут шукати? Може то і через них ціна стягується вниз?????  

Або давайте тут на форумі залишимо свої підписи (тверді обіцянки) що з 2014 року за муз. послуги на весіллі ціна не буде нижчою ніж -"умовно 5000" незалежно чи ти кнопочник чи трудяга-лабайло і контролювати один одного.... Хто ЗА ?...... Утримася....., немає..?.... Ну то не показуймо в бік інших - вони заробляють як уміють. А у нас "свій, свому пхає в дупу солому"

 

"...talisman,  "... (не деруть - а цінують свою роботу) ..."

Во-во! Саме цінують, а не роблять то "смислом жизні" взяти халтуру як лабухи. І не хизуються в розмовах одне перед одним, типа "До листопада все забито!", та ще й "тройниками", як дехто злабухів, аби йому колеги позаздрили... Хоч насправді сидить сиднем без замовлень.. (Був свідком такого в розмовах лабушні). Проста логіка - чого ж тоді людям до нього звертатись за послугою коли всі знають, що він "повністю забитий до листопада".

"...люди готові платити за понти, а за саме необхідне торгуються за кожну копійчину... "

Бо живемо в час "всеобщих глобальних понтів" у всьому тому вони й востребовані. А ще тому що це в крові наших людей: дай хоч чим небудь таким ви..бнутись, аби навколишні про то балакали хоч з тиждень...І до дупи скільки то вартує...

Володимир, "...Думають що мені і співачці в кайф 10 годин підряд співати, а моєму саксофоністу - грати...."

В кайф! Конєчно, в кайф, бо інакше ви б тим не займались як і всі ми...  А то що оплата мала - та на яку вже погоджується кожен їхати то стільки й заробляє. Тільки потім чогось плаче, що йому мало платять. То не їдьте всі працювати за "дешево", їдьте всі працювати тільки за "дорого" то й плакать потім не прийдеться над оплатою. Ті "клоуни" та "фаєри" з "бульбашками" чогось же за "дешево" не приїзджають працювати на банкетах. Тому що цінують свій труд і тим самим привчають і заставляють цінувати свій труд інших. А лабушня, вибачайте на слові прос..ала усе хороше ставлення до себе та своєї праці, своїми ж понтами...

"стара хата", "...Питання в іншому - при адекватній ціні, на сьогодні, за весілля 500$+транспорт є такі, що готові "горланити" під повну фанеру від "а" до "я" за 2500грн.+ тариль голубців..."

 Поясніть мені , будь ласка що страшного і поганого в тому що за весілля у нас платять 2000 - 2500грн. приблизно з 13.00 - 15.00 а у окремих випадках навіть з18.00 і триває воно до 00.00 - 01.00 на відміну від вашого "...за 500$ ..з 10 ранку до 5 вдосвіта... ". Думаю з математикою тут усі дружать очевидну різницю порахувати не складно... Так що не потрібно хаяти тих людей котрі працюють за меншу оплату вони і часу робочого відповідно мають менше і "не дмуть у труби" (що коштує дорого) , а обходяться в кращому випадку ноутом та парою мікрофів. І на то теж є спрос...

Що ж до того "...що з 2014 року за муз. послуги на весіллі ціна не буде нижчою ніж -"умовно 5000" ..."  то думаю що це було би мабуть може і добре, але не буде чи точніше, не буде скрізь, в силу багатьох причин які зовсім не від нас залежать. 

NACHTIGALL Ви по іншому зрозуміли - за один і тойже ж час роботи у нас одні беруть 4 а другі 2.5.

(ефективним аргументом у вирішенні такої розбіжності в ціні у 90-х був "елЄтрод запханий у динамік" - але зараз ХХІ ст....)

 Ви по іншому зрозуміли - за один і тойже ж час роботи у нас одні беруть 4 а другі 2.5.

Кожен має свою ціну.У когось апаратур а кштує *копійки* в когось дуже дорого. Завжи є дешеві і дорогі варіанти.(ринкова економіка) 

VIKTO Ви мабуть не дуже уважно читали попередні повідомлення (а деякі з них вже видалені) Йшлося про те, що нетреба пальцем тикати в сторону інших (клоунів, стриптизерів і т.п.  які за кілька хвилин роботи беруть добрі гроші : "а ми бідні лабухи цілу ніч ладуєм і дулю маєм..." 

тримаймо пристойну ціну і непідставляймо один одного ("візьміть мене грати - я в вас дешевше візьму")... тоді і небудемо плакати чого "клоунам так багато дають" 

(клоунів, стриптизерів і т.п. які за кілька хвилин роботи беруть добрі гроші : "а ми бідні лабухи цілу ніч ладуєм і дулю маєм..." 

Значить вони коштують тих грошей.Кожен колектив має свою ціну.Якщо хочуть бачити Саме ВАс ніяка ціна не вплине на замовлення.Головне самим не стати(клоунами)

Тут багато чого було сказано, з чимось погоджуюсь, з чимось не зовсім... АЛЕ! Кожен ставить ціну відносно середніх цін у свому регіоні, і знову ж таки опускають ціни, щоб взяти халтуру, бо інакше сусід зі своїм напарником асусом відлабають дешевше... Ми беремо 500$ (весілля від 10-12 ранку і до завершення, буває і 6-7 год зрання), як було сказано, але ми лабаєм 80% халтури руками, апарат не з дешевих, але через то в нас нема "забито все до листопада"... Тому мусимо грати і за 2000 і за 3000 грн, бо всі маємо дітей і вони теж їсти хочуть... 

П.С. А на рахунок клоунів та стриптизерів - поважаю також їхню працю, вони так само як і ми відпрацьовують свій час і заробляють гріш, АЛЕ!!!! Їх на ринку послуг не так і багато... Не працюють же в кожному кабаку стриптизер, не показують бубл-шоу... ЇХ МАЛО - тому і ціни високі, бо нема конкуренції. А ми мусим виживати.

На кожен товар є свій покупець...і на нашу з Вами   музику...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти