Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.
Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.

Всім привіт, надумав таку тему, щоб усі музиканти могли поділитися про особливості своєї роботи. У мене в Рівненській обл. за день весілля беруть від 1000грн до 2000грн. при кількості 2музиканти, апарат, і друг асус. Репертуар різний, від блатних до народних пісень та зарубіжної фірми. За все весілля граю максимум 5-6 польок та 3 вальси. Хітові пісні- марджанджа, белие рози, букет из белих роз, весь ТІК, а калина не верба, детство, шізгаде, один раз в год, горобина ніч, лілія, хуторянка.

Так, забув сказати, що у Рівненській обл. весілля починаються з 13:00 по 03:00 год максимум. Реальног часу гри  максимум 8год. останній час йде на обряди. В основному в кабаку початок о 14:00 по 12:00. два заходи по 2год гри + обряди. Маршові також присутні, можна зібрати нормальну суму.

 

Дякую пане Ігор. У нас також іноді тягнуть слона, і походи за стіл з гітарою та баяном і трубою теж є, тільки це не обов"язково. Більшість весілль проходить в кабаках. Що до репертуару, то я назвав ті пісні, які підривають весь народ одразу. (Граю весілля з дружиною, вона вокаліст та іноді бере гітару та тамбурін, на аватарі видно. сам граю на трубі та мому любимому корг па500+ друг асус.) На даний час ми берем 2000грн. Іноді попадаються жирні клієнти, і тоді підключаю саксофоніста та баяніста, то вже ціна зростає вдвічі. Що до дотримки такси, то у нас мало хто дотримується її. Є такі кадри що беруть 600грн. І після закінчення весілля з такими "музиками" замовники розуміють що безкоштовний сир тільки в мишеловці.

 

Мотивація при створенні теми- мене іноді запрошують у різні регіони грати, і щоб бути готовими до цього хочу знати особливості тої чи іншої місцевості

Тамадів теж цікаво почути.

В нас (м.Новий Розділ, Львівської обл.) "такса" 2800грн. (350$). Як її дотримують, важко сказати. По питанню репертуару, то кожен собі обирає за потрібне. Російськомовні пісні якщо і виконуємо, то хіба на замовлення. Польок і вальсів граєм... мабудь дуже мало. В відсотковому відношенні десь 10-25%. Замовлення на весіллі переважно безкоштовні. Хоча і деколи "башляють". Пояснювати що це має бути за плату невигідно, бо не стільки виграєш на грошах, як втратиш по іміджу і репутації. "Марші", практично відсутні. Але це в нас таке, "міське явище". Весілля виключно по закладах. Я забув що таке "шалаш"))). В навколишніх селах теж та ситуація. Нема такого села щоб не було бару, а то і два. Походи музик "за столи" вітаються, хоч і не є обов'язковими. "Тягнути слона" було відійшло, але якщо робота в селі, то для піару дехто йде. Починається весілля в зележності о котрій годині молодята беруть шлюб в церкві. "Заходи" десь по 2год. , ну деколи там на 2, 5год., але рідко. Закінчуємо вночі 2-га-4-та година.  Останні роки відеооператори\фотографи (в нас майже завжди в одній особі) беруть молоду пару і дружок та дружбів на початку першого заходу на ФОТОСЕСІЮ. Деколи цей маразм затягується до години. Гості без молодят танцюють неохоче, а іноді і ігнорують танці. То згадуєм "камериста" (відеооператора\фотографа) незлим, тихим словом. Десь так. Було б незле якби колеги відписали кожен яка в них в регіонах картина в цьому питанні. Думаю всім це було б надзвичайно цікаво. Так що закликаю розповідати де, за скільки $$$ і як. Бажано без коментарів! Як є, так є! Кожен робить свої висновки. Тема, я вважаю (хоч вона й не моя) більше для інформації, ніж для обговорення.  Мій особистий досвід і стаж по весіллях з 1973р. (клавіші, гітара, бас, скрипка, "Асус").

В нас (Кіровоградська обл.Голованівський р-н.центр України) "такса" 3000грн. два дні. Вище підняти не можемо. Репертуар більше російськомовний "тут такі потреби в замовників".Польки та вальси - це початок другого дня.Замовлення пісень платне.Марші присутні.Іноді "раз п'ять на рік попадаємо в шалаші.Слони бувають по три км.Щодо слонів ,то за 15 років стажу, може холтур 10-20 відіграли без них , постійно ходимо.Грали в чотирьох -клавіші,гітара,труба,тромбон,"Асус"теж присутній.Але місяць назад помер трубач,зараз шукаємо заміну.За столом майже не граємо,дуже рідко таке буває.Заміси в де яких селах бувають по шість годин між столами.Десь приблизно так...Всім успіху!!!

Цікава тема. Підтримую! Івано-франківська обл. Богородчанський р-н. Ціна за день 3500-4000 гр., це з 11 год. дня до 7-9 ранку. Слон присутній, походи поміж столи також. Маршові є непогані, можна зібрати від 300 до 700 гр., був рекорд - 850 гр., залежно від кількості гостей і щедрості. Багато обрядів (в різних селах різні), тому треба бути готовим зіграти щось едаке, тому вміння грати вітається. Кількість людей в команді 3-5 чоловік. Репертуар переважно народний, що виправдовує кількість народу в колективі і зменшує потребу в другові АСУСІ. Звичайно грають і естраду але це десь 20-30 %. Перераховувати репертуар не буду, бо у всіх він різний, особисто ми стараємося обходитися без російського, весілля то не кабак, тому колорит повинен бути присутнім (маю на увазі Бутирку і тп.), це моя особиста думка. Ще одне: з ноутами у нас не працює ніхто, тому будете в наших краях - не рекомендую. Дехто використовує MDдеку, але на показ не виставляють, тому, що замовник наймає музикантів і хоче бачити як ви відпрацьовуєте гроші. Знаю один випадок, коли господар в розпал танців відсунув від рота "музиканта" мікрофон - а з колонок беки Сердючки в натурі валят. Тому особисто використовую MIDI, та й то, духова група програші грає в живу. Це про села. А в місті.., ну місто є місто :-)

Тернопільшина. Пишу за себе,  Останнім часом весілля переважно в один день, хоча минулого і позаминулого було по два дні по разу в рік.  І скажу чесно прийшлося напрягтися,  бо якось відвиклося від такого навантаження. Грати приходиться більше по школах, кафешках, буває і шалаш. За ціну  , стараюсь по телефону не домовлятись, В першу чергу  питаю звідки про нас знають , де чули і яким складом. Більшість клієнтів влаштовує "програма МІНІМУМ"  якщо в гривнях  2000 + 100 на транспорт , якщо в $ то 300 /щоб звучало/   це : два музиканти, дві клавіші, і дві деки. Весілля починається з першої дня,  Ну як, це вже треба бути, граєш потрошки час -від- часу для горобців і для тих що вже приїхали але до шлюбу не встигли,  Коло четвертої-- п'ятої приїзджають молоді і всі як монголотатари  пруть за стіл. На маршові в теперішній час особливо нема що розраховувати, хоча як де і яка родина , / в кафе як правило-нема, в шалаші-є/  Репертуар на 80% україномовний, є й російські куда ж без "класіки" : "Елєктричка" , " Манджанжа" , " Роза чайная" ...окремі перли современних звьозд,))) ...   взагалі то репертуар за роки назбирався на кілька зошитів,  але в основному весілля -- це українська забава.    "Блатняка" стараюсь не використовувати, бо вважаю шо на весіллі він не доречний. 

       Недавно мав курьоз:  Окремі села Козівського району на Тернопіллі , мають таку традицію танцювати по два танці підряд. Закінчився танець і всі стоять в парах, чекаючи , як вони кажуть "добавки". Та ніби ми і в курсі були... хоча тепер все осучаснилося та зрештою     Репертуар в нас розбитий на своєрідні блоки,   ну коротше після польки йде вальс,    Ну от вийшли після першого столу , ніби забава- все нормально, та десь за годину починають викрикувати після вальса : "ще польку"  ну думаєм СМОЛА  , пробували не звертати увагу, чим далі тим більші незадоволення і викрики.  Виявляється, тут принято запрошувати на вальс ,а полька є добавкою.  Ніби і першу танцювали , але та перша не рахується. прийшлося перебудувати послідовність.

Радий,що тема пішла.Вітання до земляків-дуету"Співаків"(вірші!).Раніше створив вужчу тему(на рахунок цін в регіонах),люди мовчали - подумав,що не коректно,тому просив модератора видалити.Тепер більш до теми...Колись була "біржа",музиканти збирались-домовлялись про ціну на сезон і крапка.Якось" розбирались",якщо хтось візьме менше.Тепер цього нема,тому і розвелось караокерів,які в руках жодного інструмента не тримали.Зрозуміло,що в кожному регіоні різна"такса",на Заході при "совєтах" музиканти мали більшу платню за роботу.Суть в чому? Зараз виживає,хто як може.п.Роман повідомляв вище на рахунок "горе-музикантів".Збивають ціну! Не кажу,що солідний замовник не вибере солідну музику,але ця "шантрапа"заважає-і то ще й як.Маємо "дикий" капіталізм,де кожен бореться за місце під сонцем.Пробачте за вдходження від теми.

До п.Романа Співака! Колись друзі запросили "на шару"(ще був студентом) поїхати на весілля на Волинь.Якось вийшов за шалаш-чую музиканти грають похоронний марш(?!!!).Виявляється при ділінні короваю,згадують померлих(дідуся,бабусю...) да і в мене колись в кафе таке було.Чи не відкриваю чогось нового?

Привіт працюю в основному в БУСЬКИЙ рн. ЛЬВІВСЬКА обл. АЛЕ і ДО ЛЬВОВа часто заїжджаю, ціна за день роботи ( з 12:00 до 3:00) 2000 грн., якщо вимогливий замовник і хоче щоб весілля було з ізюменкою то 3000грн. Репертуар 90% український, польки і вальси 30-45%, маршів практично нема , заказів також, радує що гості в основному цивілізовані( смоли мало трапляється) .Працюєм здебільшого в двох ,два синта, акустична гітара і акордеон ,ну і ноутбук само собою))))Ціну  в нас особливо ніхто незбиває ,оскільки музик в районі мало і всі друзі ))) Незнаю як в інших колективів а в моєму виконанні народ найкраще заводиться під хіти Модерн Токінг і під Тік , а от блатняк в наших краях позиції здав і то солідно))) я мурки на весіллі вже років вісім нечув

Закликав би колег конкретизувати місцезнаходження своїх особливостей праці. А то виходить трохи неконкретно і складається таке враження що так однаково по всій вашій області. В нас на Львівщині, наприклад,  досить таки різниться по районах, чи містах. То ж в своїх повідомленнях вказуйте точніше свій ореол праці, а  то мабудь мало користі буде в орієнтуванні про особливості праці в різних регіонах та містах при некокретному викладі місцерозташування. Та і можливість редагування я на цьому порталі. Повідомлення можна доповнювати і переписувати. А то  наразі 15 повідомлень. В 5-ти по темі топіку, а решта про що?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти