Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » гурт Экспрес
гурт Экспрес
Де знайти біографію цього гурту, інфи в інеті нема, звідки така таємниця.

Вивважаєте, що інформація повинна з'являтись автоматично в обов'язковому порядку?

Шанувальників цього гурту треба поважати  самому  гурту , цей гурт існує не один день.

Давайте вести здорову полеміку...

Леооо, от і створіть клуб шанувальників Експресу.

А що взагалі за зірки?цікаво подивитись. дайте якусь інфу!

Подивіться на сайті їхні мінуса.Як на мене-чудовий колектив,який виконує весільні речі.Хто використовує мінуса-вони на порталі є,хто працює вживу-знімайте на здоров"я їхню чудову весільну музику.Люди працюють енергійно,весело.Чув ніби,що вони з Козятина.Боюсь,що вони розпались,бо ніби Січевський та Іжицький (працювали в колективі,а тепер у них сольна кар"єра).Точної інформації не знаю,але,як на мене,їхні пісні-прекрасні весільні речі,які я обов"язково беру на озброєння.

Правильніше було б назвати студія "Експрес". Спочатку виникла ідея записати альбом з весільними піснями, це було в 1998 році. Тоді і була придумана назва для гурту - "Експрес" Так, в першому альбомі вокальні партії виконував Володимир Іжицький. З випуском нових альбомів склад солістів збільшувався: Борис Сичевський, Максим Кучер, Тетяна Костюк-Августинович, Леонід Святюк, Вадим Свінціцький, Юрій Гаврилюк, В'ячеслав Кукоба, Інна Книжник. Всі партії труби виконував Валентин Терновий.Скоро планую відкрити сайт студії. З моменту виходу першого альбому гурту Сичевський і Іжицький працювали в різних колективах, про їх сольну кар'єру я прочитав вперше сьогодні на цьому форумі.) Аранжування до всіх пісень, запис вокалу, зведення і.т.д. робив я. Якщо є якісь питання, пишіть, я відповім.

З повагою, Олександр Коломієць.

   

 

 

 

З повагою до п.Олександра Коломійця!Перепрошую щодо сольної кар"єри Сичевського та Іжицького (просто чутки!).В мене перехоплює дух,щиро дякую,що Ви відповіли на запити користувачів даного сайту.Я знайомий з творчістю В.Кукоби,І.Книжник.Партії труби В.Тернового-бесподобні! Чекаємо на відкриття сайту Вашої студії.Аранжування,запис вокалу-п.Олександре-нема слів!!! Не знаю,що і сказати,але Ви вже повинні бути народними артистами! Ваші пісні звучать по всій Україні!!! Є виконання  пісень Полісся,Поділля,Галичини...Ваші диски продаються-чудово! Не кажу високих слів-да хто не знає "Експрес",шановні користувачі даного сайту?!!! "Експрес" знають всі.Ну і на остаток,як казав мій товариш"Експрес"- це сила!" Хочеться побачити Вас   телебаченні!

P.S.п.Олександре!Який зараз у Вас склад колективу? Чи маєте плани на гастролі? З повагою-Василь.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти