Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір звукової карти
Вибір звукової карти

Допоможіть з вибором карточки. В наявності: Soundcraft spirit M8, dbx166xl, dbx266xl, Lexicon mpx500, Yamaha s900, мікрофон є конденсаторний, плануєм ше міді клавіатуру. Шо взяти щоб можна було творити?

В мене Esi Julia, наразі довольний по самі вуха, ціна - якість!

Дивлячись яка у вас операційна система. Під Мак то одне, а під Вінду то зовсім інше. До того ж на віндовс можуть бути проблеми з драйверами (ХР,Віста,7) не завжди окрема карта буде працювати однаково на цих Осях + до всього цього залізо потрібно знати яке в машині стоїть.

Я користуюсь в студії звукозапису звуковою картою "Line6 TonPort UX2", на свою ціну (біля 300$) доволі таки непоганий апарат. Має вокальний, гітарний та бас-гітарний процесори, що дуже зручно для запису в студії живих інструментів. Докладніше можна почитати на сайті фірми-виробника.

Олег,  потрібно придбати монітори.

Я теж довго вибирав і зупинився на PreSonus. Задоволений на всі 100.

Ігор Гарвас: "Олег,  потрібно придбати монітори."   

Без хороших моніторів зводити музику, всеодно що редактувати кольорову фотографію на чорно-білому телевізорі. І якщо у вас немає хорошого мікрофона (ціна від 400 у.о.) для запису та хороших моніторів для зведення, то різниці ви не почуєте.

Найкращий варіант: мікрофон+карта+монітори, купити все одразу. Приблизно у 1300 у.о. ви впишетесь.

Олег таке питання. А навіщо міді клавіатуру якщо є ямаха с900?

Продаю звукову карту CREAMWARE SCOPE PROFESSIONAL. 24 канали. + конвертер A16 ULTRA - 16 каналів. Допоможу з налаштуванням та запуском в експлуатацію. м. Львів. пошта - chikalov@inbox.ru

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти