Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???
Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???

Вибачайте, но я на гімні (як Ви виразились) не працюю.  Все. Кода!!!

Та я і не замітив щоб хтось когось ображав, що лабає на гімні. Людина говорила за себе,що попробувала кращу апаратуру то вже і своєї не хотілось. Різниця завжди є, і ВЕЛИКА. Просто люди думають що BIG це супер апарат. А людям треба відкрити очі що BIG -ну не  (гімно) але так десь близько нього.

Та нє хлопаки Біг то таке гімно ,але ще гірше гімно то наше життя , бо толкові музиканти  з великим мішком досвіду і професіоналізму за плечима ,знаю таких, мусять на тім гімні працювати аби кусок хліба мати...якось так воно трапляється дуже часто....хоча досить часто є і навпаки...цікаво...єтіть твою в ліве вухо.

П.С. Якби знав що наші модератори займаються своєю роботою то так часто слово "гімно" не вживав би ,бо мені відомо що на такому потужному ресурсі вживати слово "гімно" то не культурно,тут і без мене гімна хватає...всім хорошого настрою...Корг І30 ПІС

Взагалі що то за кантора BIG я навіть сайту в інтернеті не знайшов,  не знайшов ані в Польщі ані в США.

І не знайдеш, це не є жодна фірма.

Кажiть що хочете,але дуже хочу подякувати знайомому за розмiри корпусiв , Васильку дякую щиро!!!!!, але апарат звучить достойно. I скажу, що гiмном не назву нiколи. Це хлопцi ви позажиралися.I хочу зауважити, що це не тiльки моя думка, не думайте, що в нашому мiстечку колеги глуховатi!!!

Друже це  ти робив нові колонки і брав розміра з Бігу ???  Ну тоді ти мені вибач,  Є багато хороших фірмових колонок типу Дінакорд, Електровой, РЦФ  та купа інших провідних фірм де той звук вираховували щоб ця пачка зазвучала,  От звітам треба здирати колонку або від когось брати креслення !!!  

Нi Ваня, не з Бiгу. Я точно не знаю з чого здертi, але на сабах та топах дини бiговськi. По правдi cказати, то я не чув конкретно як звучить заводський бiг. Але бачиш, все таки самi дини можуть звучати не погано. Чому воно так? - не можу сказати. Значить паки пiдiйшли. Це моя думка.

Може і так, Від пачок залежить дуже багато. Переконано на власному досвіді.  Але звучати не погано це все порізному, і як для кого.  Ти їх порівняй з фірмовими пачками і з фірмовими динаміками типу Дінакорд. Але відійди від колонок так на метрів 20-25. А потім напиши чи є різниця і яка різниця.  ,

На мою думку різниця буде.  Але та як на даний час халтур дуже немає то чи люди мають грошики на цю фірму ?   І тому працють на чому є.  Але потрібно до того тягнутись тому що хочеться полабати на класному апараті. А повірте мені. Переконався на власному досвіді. Лапаєш кайф і легше грати. Набагато легше . І не фонить і плотняк. Ну просто балдієш.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти