Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Soundcraft MFX8,Soundcraft EFX8
Soundcraft MFX8,Soundcraft EFX8

Хоч і є в наявності Soundcraft GB4/24 та я на невеликі заходи також частіше виставляю пультець TAPCO MIX260FX  виключно через компактність та малу вагу але він хоч і компактний та звучання має чисте типово меківське (хоч фірма Меккі і не є самим великим пупом в мікшерах на сьогодня) а процик встроєний в пригоді стає дуже часто бо програмки в ньому досить інтелігентні якщо не зловживати ними. На свої 200$ в цього пультика дуже пристойний звучок. Та не від одного ж пульта залежить хороший саунд. Добре коли все що зав,язане вже після пульта (ну еквалійз. компрес. лімітр. блоки потужнст. і  всякі інші залізяки) доброї якості і не самих дешевих виробників, та  ще й щоб нагружено було то всьо на хорошу акустику от тоді й буде кайф від звуку. Бо можна хлопці пульт і убойний виставити (задіявши при цьому в ньому лише два канкли 1мікр та 1ноут) та коли після нього залізяки дешеві стоять звуку ніколи нормального не буде!!!  У випадку коли  ж все ну дуже вже "бюджетне" - також якісного звуку не нарулиш. Хоча все залежить від особистого смаку та наявності вільної суми паперів якої не шкода на апарат кинути, а головне мабуть від рівня заходів які обслуговуються бо не попреш же в дальнє село концертне залізяччя на суму здовгими нулями 0000000$ :-))  Хоча при кльовому замовнику можна приперти й  КАМАЗ того всього.... І таке буває... Жаль що не часто...

Пане ZZ2000, а які можете дати відгуки про пульт GB4ch24, хочу на студію звукозапису...

чи потрібно щось посолідніше для запису?

"...Основное предназначение серии GB  - работа с "живым" звуком. Инсталляции в концертных залах, музыкальных клубах и театрах, главная FOH - консоль в прокатных компаниях...." - така рекомендація самої фірми Саундкрафт. Да,  для такого використання пульти серії GB просто "кава", бо саме  для цього й зроблені і по тех.характеристикам і по схемотехніці ,по розводкам сигналу. Думаю що в студії він знайде чільне місце завдяки директ-виходам та поканальному фантому. Та мені здається що для таких цілей краще підібрати щось  цифрове (всеж більше можливостей інтеграції з комп,ютерним середовищем студії). Хоча дивлячись які цілі переслідувати.

Богдану Нестору - ось глянь пультец не хілий http://audiosila.com/product/bu-pult-mikshernyj-tascam-m3500/  точно вам в студію підійде і недорогий в  порівнянні з Soundcraft GB4/24

Ого! Це дійсно жирний пульт, але щось підозріло дешевий він...пульти такого класу любої фірми (нові) йдуть приблизно від 70 000 грн, а тут за 20 000 такий монстр...

Дивився ще від тої фірми Tascam модель DM2400 і DM 3200, як на мене ідеальні пульти, але там мало каналів а DM 4800 вже трошки ціною кусається...

Ще сподоався Soundcraft Live 8/24. Але ше вагаюся між цифровим і аналоговим мікшерами...

Так він же не новий... Тай рік випуску теж... Але працюати на ньому в студійці думаюодне задоврлення. 

Та я зрозумів що він не новий)

Ну не знаю..де-де, але на студії на мою думку, новий гаджет, є новий...

Запитання до Богдана Нестора! Брате, Скажи навіщо тобі пульт на студію??? Для яких цілей ти збираєшся його використовувати ???

Пульт в умовах студії можна використовувати в таких випадках:

1 Аналоговий пульт!

Як моніторну лінію віхд - вихід - посил і тд

2 Якщо мати багатоканальний цифровий інтерфейс, можна використати його як контролер "реал тайму". Тобто ти назначаєш в свому інтерфейсі (Саунд карті) вихідні канали (як мінімум хоча би 4 - 8 ) і бавишся фейдерами та евалізацією на пульті, в софті "кубейс" та ін. !

Цифровий пульт!

Використовується в парі з цифровим рекордером, типу Akai, Alesis, та ін. З пульта цифрового можеш брати все! Обробки динамічні, ревери та  ін. Як на мене то на студію я би брав тілько цифру! А то шумів нахапаєш багацько з аналогом!!!

Є ще класна альтернатива! Фрма TASCAM має в своїй доробці,  пульт - контролер - саунд інтерфейс! Все в одному! Дуже зручно! Має він 8 сто міліметрових фейдерів, Кнопки банків - для зберігання "сцен",

купу кнопок для редагування і тд. Зручно бо все робиш руками а не мишою! Має він 8 входів, ADAT інтерф, SPDF і тд все що потрібно для роботи в студії. Модель TASCAM  1884.http://tascam.com/product/fw-1884/

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/audiomidi-interfeys-tascam-fw-1884.html

З повагою Бедзю!

Пане Бедзю,

Я маю бажання зробити студію як і для живого запису муз. інст, так і за допомогою використання різних програмних  забезпечень типу Кубу і т.д.

Мікшер хочу мінімум на 16 каналів але ше краще на 24.

Але ще вагаюсь між аналоговим і цифровим, томущо зі всіх людей які радили мені пульти, то успішно користуються як і цифровими так і аналоговими мікшерами без нарікань(були б гроші 2 купив )))

А може і правда купити 2 от наприклад цифровий Yamaha 01V96 VCM і аналоговий щось з soundcraft чи allen&heath

Інтерфейс який ви мені порадили від фірми Таскам, нічого не можу сказати бо перший раз його бачу...але там є всього 8 каналів, запис одних ударних забирає тільки 8 каналів, а всім відомо, що більшість професіональних музикантів записуються одночасно, бо якщо по черзі, то не так відчувається той драйв який при записі групою...

Богдане а умови для запису ?? Живого колективу, як ти кажеш на 12 -  16 входів ????  В тебе є ???  Я маю на увазі спеціалне обладнане преміщення, з необхідною шумо - звукоізоляцією, яке коштує набагато більше ніж то все "начиння" про яке ми тут говорим ?? Ти уяви собі як що ти хочеш записувати всіх разом. Тре в першу чергукабіна для барабанів і дуже якісна установка яка стартує від 2000 дол. не говорю вже про "залізо". Далі купу компресорів - АПАРАТНИХ - для басу, для вокалу, для бас - барабану, для малого бараб., і тд ! А ще гейти для кожного барабану окремо - щоб не було пролазу сусіднього! це як мінімум РЕК висота якого більше метра )))))  А по баблу якщо проякісний апаратний матеріал то напевно від 15 тис долл. тре тільки стартувати, я ще не взяв до уваги мікрофони!   

 

Знову ж таки компрміс є! Цифрова станція ROLAND VS 2480.    16 входів І вньому є ВСЕЕЕЕ!!!!!! А якість звуку хто би що там не говорив про компроміси, Я порівнював з Протулсом на MAC, З кубейсом, З цифровим магнітофоном Алесіс,  Взув то всьо!!!!   Станція не дорога,  на ебеї ціна її приблизно від 1000 - до 1500 долл. США  До неї йде окремий монітор, миша , клава, і спеціальний ітерфейс VI - FIRE  для зєднанням з компом.   http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/hdisk/rolandvs2480.php

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти