Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Soundcraft MFX8,Soundcraft EFX8
Soundcraft MFX8,Soundcraft EFX8

Бедзю розписав усе чітко і доступно. Лише не хотілось щоб у Богдана Нестора створилось враження що створення студії це безнадійна справа. Зовсім і ні. Просто потрібно чітко усвідомлювати з допомогою якого обладнання можна досягнути якого результату. В цій справі верхньої планки нема. Богдане, більше і глибше вивчай це питання і не встидайся задавати запитання. Так будеш рухатись швидше і менше буде робитись помилок.

Да-а, "хорошим бабкам всё по-плечу" 

Бедзю, ви напевно думаєте, що я хочу поставити на дому барабани макстон і купити один мікрофон за 100 грн, і то всьо писати)))

Тому я займаюся організацєю студії, вчуся, вже третю книгу дай Боже читаю (як когось цікавить можу порадити), а найголовніше, що це мені цікаво, як би то складно не було. Хочу окреме приміщення в тихому райончику без надмірного руху транспорту, хоча б від 30 кв.м. Бо дома багато не зробиш і не заробиш. А для того щоб заробляти потрібно чітко усвідомлювати що таке Студія Звукозапису і як там все співпрацює між собою і як ви кажете мінімум 15 тис. дол тільки на начиння , і того замало для проф. проджект студії. тре дась ше десятку-другу накинути...

Я чудово усвідомлюю що запис барабанів - це на перший погляд геморой, та й не дуже і є обов'язковою(правда бажанна) та кабінка...але знову кажу я прагну розібратися в тому професіонально, щоб не було питань а "шо та кнопка робить" і тому подібне)

Для того і питаюсь про пульт, бо самі розумієте писати на 8-ох каналах групу по черзі - це нерозумно.

Богдан! Я підтримую твою ідею! Тому тобі і відписую, що до геморою і тд ))))))))! Бажання в тебе є! А якщо воно є прийде і успіх! Я вже казав що я за сильний рівень! Успіху що тре поможемо!!! ))))))  Питай ! А до речі які маєш книги???  

Моя тобі порада! Якщо маєш гроші то можеш купити зразу все необхідне! Якщо ні почни з мінімалного тракту! Мікрофон - преамп - (компресор за бажанням) - рекордінг (можна і в кубі, але з нормальною саунд картою) Так ти ознайомишся з самим необхідним, що стосується етапів зведення, мастерингу, як працює той чи інший прибор -нехай і віртуальний, принцип роботи на залізі подібний і тд. Моя тобі порада не берися зразу писати живяк, тим більше з акустичнимим барабаними, перше ознайомся і почни з чогось меншого, а вже маючи деяку практику, може попробувати і писати жив. колектив! Ти подумай про Роланд!   То серйозний апарат!!!!  Ти маєш все в одній коробці, і не назбируєш лишніх шумів, через шнури, які йдуть до "заліза"! Бажано мати ще хча б 2 голвні монітори (навушники) Я би тбі порадив AKG MK 240 І Другу можна Баєра або Зінхайзер Одні щоб були напів відкриті другі закритого типу.  На спів даєш закриті! На контроль (зведенн. Мастер,)  береш пів - відкр.   Успіху! Справа то благородна і потребує терпіння і вкладень! Зато яка віддача коли ти зробиш гарний мікс!  І людям і собі!!  

Дякую)

Книги: одну перексерив в знайомих з Елтона "Творческая Звукозапись Часть 2 Микрофоны и техника звукозаписи"

І з інтернету скачав " Творческая звукозапись - Пол Уайт" 10 частин і Інструкція до кубейсу 5 "Запись и редактирование музыки в Cubase 5. І кожного місяця скачую випуск жкрналу "Звукорежисёр"

Може ше щось маожете порадити?

Про зведення в наушниках....

Казали досвідченні люди та й в інтернеті десь читав, що робити мастеринг і зведення або ще якісь етапи при звукообробці в нушниках не можна (ну не є бажаним) бо наушники які б не були дорогі, все одно брешут....

На мою думку краще докласти грошей і купити монітори посолідніші, до речі дуже імпонують Dynaudio  BM5A

Та монітори то святе!!! ))))) Навіть мови нема! Але навушники теж потрібно для порівняння, бо нігде як в навушниках, добре не почуєш як правильно звучить частота від 300 Гц і нижче!!!  На рахунок моніторів порадив би тобі KRK  RP 8  Не пожалкуєш! Актив!  А Пола Уайта книга вже "морально устаріла", але в ній якраз добре прописано як прцює той чи інший апаратний прибор! Подивись в неті є класна школа ВІДО по 5 кубіку, якщо не помиляюся автор -  Анді Ваксhttp://minussv.ru/media/9-andi-vax-otvety-sekrety-svedeniya-2.html  Супер!!!      Ще можеш собі знайти книгу, братів Петеліних - там по кубу є все!  Пра по 3 - ому ,але всєдно майже одне і те саме.

Ми вже, з моєю допомогю чемно залізли в "ОФ ТОП" )))))))  Але студія то святе

Та, я знаю що Пол Уайт то кінець 90-их...але кращого детального опису ніж він написав бачив тільки в інструкціях від самого купленого апарту)

Також в самому контакті є група по Кубу  відео уроків http://vkontakte.ru/club18273914 там від нуля і до тиражування)

Незнаю, щось до тих  КРК в мене душа не лежить, правда я слухав бюджетні монітори шось за півтора тисячі....Я би з задоволенням купив Yamaha NS-10M stuidio....їхні наступники HS-50M і HS-80M то вже не то...

Привіт Дякую за контакт! Навіть не знав! )))   Yamaha NS-10M stuidio - то є класика! Але вони для певного аналізу і порівняння!( Ну і на жаль, нових зара таких вже не купиш). Вони дають чітко зрозуміти де є "муть" або "каша" в середній полосі! Оркесторвку (мікс)  них зводити тяжко! Тре мати ше якісь!  Можна і "дінаудіо" теж непоганий вибір!

дО РЕЧІ ТА "яМАХА" Спочатку йшла як побутові колонки !   Аж згодом їх почали використовувати на студіях

Аххах)

Клас...побутові колонки в побуті за 900$ в 90-их....

Або то в нас такі зарплати і держава такого низького рівня, шо люди для побуту максимум 400 грн викидують на колонки, або я чогось не розумію))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти