Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки про Allen & Heath MixWizard WZ3:16
Відгуки про Allen & Heath MixWizard WZ3:16

Зараз користуюся пультом Allen & Heath Zed 14. Є бажання (і можливість!!!) придбати  пульт Allen & Heath MixWizard WZ3:16. Чи буде велика різниця в звучанні??? Чи вартує він своїх грошей???? Що є краще в цій ціновій категорії???  Хочеться почути відгуки людей які працювали на цьому пульті.

Руслан, Візард вищий по класу і тим все сказано. З Zed-series Allen&Heath пірнули в нижчий ціновий сегмент щоб "поштурхатись" з Soundcraft-ом, Mackie, Бехрюнгером, та іншими конкурентами. Прямі конкуренти Allen&Heath WZ3 16:2 це Mackie 1604VLZ3, Mackie Onyx 1620I, Peavey 16FX, Soundcraft GB2R та Soundcraft M Series Spirit M12. Це серед нових. Серед вживаних в цю ціну можна вибрати і інші достойні варіанти. Наприклад Soundcraft Spirit LX7. Останній, як на мою скромну думку, найоптимальніший варіант. Принаймі його звук мені дуже подобається. Але це вже суб'єктивно.

Сьогодні придбва пульт Соундкрафт ЛХ7 - чистий англієць. Ну просто бомба пульт. Думаю років пару не буду нарікати на пульт. А подвійна параметрія цього пульта робить диво. Одним з мінусів це досить пристойні габарити.

щастю нема меж. Покупка обійшлась у 800 доларів.

Вітаю з вдалим придбанням!

 Ну так ...  недавно в розділі продам стояла обява про продаж LX-7 і ніхто крім Ігоря Гарваса не зреагував... і одного львівського хлопаки, який забрав його на перепродаж за 650$

Так, так! І тепер всі наввипередки будуть шукати LX7 в ціні 650-800$. З мотивацією: "Бо такі ціни є!!!". (Хі-хі!). А тепер дружно спитали в дядька Гугла: скільки коштує  новий LX7!  А після того всі потягнули на порівняльне тестування свої мікшери до Володимира Куцика!

з радістю чекаю для порівняння. Але дуже не розчаруйтесь у своєму пульті. Бо те що я купив цей пульт просто випадково на нього забрів. Продав мені його Богдан який працює в компютерному ліцеї на левандівці.

Хлопаки я просто на 7 небі. Звук бомба.

До речі мій мікшер чистий англієць. Теперішні ЛХ 7 під версією 2 роблять у Китаї.

Прошу вибачення у Руслана що відхилились від теми

>>і одного львівського хлопаки, який забрав його на перепродаж за 650$

>> Продав мені його Богдан який працює в компютерному ліцеї на левандівці.

Все сходиться :) ...

Ну і шо??? Чувак знає де себе застосувати...  І друге - хто боронить бути уважним на сайті, там багато є цікавого.... Вибачте за комент не в тему!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти