Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?
Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?

Є грамотні музиканти і без освіти. В мене є один хороший товариш, гітарист. Освіти музичної немає жодної, але в теорії фори дасть любому, розписує партитури для оркестру, дає приватні уроки, серед його учнів є лауреати міжнародних конкурсів, за три місяці занять недавно подготував до вступу в музучилище. А грає сам любе і зразу. Вийнятки бувають в кожній справі.

Ні не ставлю. Причина проста: я недостатньо майстерний та досвідчений клавішник; багато часу витрачається на розучування муз. твору. З мінусами значно швидше та й уваги більше приділяю вокалу. Вже 10 років їджу всілякі гульки робити, але клаву не брав ніколи. Коли привозив настольного "пенька" люди казали - о, то чоловік має телевізор дивитись. Але ніколи і нікого не обманював, відповідну і вартість своєї роботи визначав з вартості аренди обладнання, плюс його обслуговування. Але це справа совісті, кому як...

Так,беру і не тільки вожу ,а й граю.Буває,каже іменинниця - ".а от таку нам  з мамою зіграєш?...і починає вже співати......через декілька секунд до ЇХНЬОГО співу приєднується мій акомпанемент і все чудово.Всі раді ,та і бачуть,що я ще й до того музикант і на рідкість  - вмію грати......Так,це зараз рідкість.Я й знаю таких лабухів,що не вміють грати зовсім,але грають кожного вихідного дня,а тут,б....піст чуть не цілий рік....Та ще все було би зрозуміло,як би ще  часом не казали так:"...от ТОЙ там грає так классно (це на ноуті),а в тебе не так  ....Людям в більшості пофіг,хто і на чому грає,щоби тільки БУМЦАЛО та ІХКАЛО...

Колись був ансамбль народних інструментів,а зараз - ансамбль народних НОУТБУКІВ))))))))))))

Я й знаю таких лабухів,що не вміють грати зовсім,але грають кожного вихідного дня,а тут,б....піст чуть не цілий рік....

Така сама біда і в нас!(((Є таких лабухів скрізь!Щодо теми:ставлю клавішу,польки,вальси , 80-90ті граємо "на живо" тобто під самограй.Гітарист у мене хороший , ще не було такого щоб він якесь соло та не заграв,зі всім що від нього вимагається він справляється відмінно .Маємо ще двох духовиків,труба та тромбон.Духвики професіонали."Модную папсу" грає "Асус"...

Я помітив, що музики народ з гумором, але добра доля правди в посмішці є (ансамбль народних ноутбуків). Тут скоро можливо буде ще добавити - народних планшетів, мобільних телефонів, двд, та ін.

Ну і не всім людям однаково що до музики, (жива чи не дуже). Коли музикант може взяти баян, чи на самограї окомпоніювати гостям, що взялися заспівати, таке непоміченим не проходить.

 Коли музикант може взяти баян, чи на самограї окомпоніювати гостям, що взялися заспівати, таке непоміченим не проходить......

Згоден. не раз так було - хватаєш баяна і на міни))))Зразу гості оживають,співають ,та й я співаю з ними.Не встигає хтось сказати про щось або почати слідуючу пісню,як на баяні вже вона "ВКЛЮЧЕНА" в  WAV  форматі  !!!))) - це супер "українець-інструмент" - "японці,американці курять ,коли баян МОЧИТЬ з льоту, на ходу автоматично підстроюючись в тональності,без БЛОКУ живлення)))))  ХА-ХА))

В понеділок разом із своїм знайомим грали другий день весілля. Це була лише спроба, оскільки я завше їду сам, але вдала спроба. Коли господар почув, що зі мною приїде іще одна людина, та ще й баяніст, то дуже просив щоб інструмент він не забув. Поспівали ми трохи під ноута. Коли гості дійшли до потрібної кондиції, Сергій підійшов із баяном, ну і ПІШЛО... Було багато краще ніж зазвичай, бо навіть коли опісля я пустив "Два дубки" гості вже співали з нами під фанеру. Трохи гамірно, та настрій у людей був гарний. Власне, що і требе було доказати!. Тож я щиро від усього серця вітаю тих музикантів, що вміють показати гостям клас на живому інструменті! Тим паче людям це просто необхідно.

Читаю пости і стає дуже сумно. Це ж як потрібно вже здеградувати музичній спільноті, щоб акомпоментування на слух підносилось на рівень незнати чого. На весіллі ЗАВЖДИ музиканти грали на слух, чи танцювальну музику, чи підігрували співаючим гостям. І завжди насмішками нагороджували дипломованих музикантів, які не вміють грати на слух. Тепер в фаворі інші "музиканти". Дуже важко пояснити що стояння за ноутом, це заняття яке можна освоїти на раз. На рівні замітання вулиці віником. Для співу під скачану на дурняк фанеру не потрібно ніяких навиків. Панове, не вживайте терміну "ГРАТИ", коли це стосується співу під фонограму. Це банальне КАРАОКЕРСТВО, хоч і за гроші. В Раші люд за свої кровні показує хто на що може в караоке-барах. В нас навиворіт - йдуть і за гроші слухають караокерів в ганделиках. Чи не так?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти