Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?
Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?

   Чи ставите ви  клавішу , якщо  все  робить  АСУС  ? Знаю  багато колег  які  возять  клавішу  тільки  для  краси , лінуючись  навіть  її підключити ,  все    виконує   ноут .

  Сам  також   давно   задаюсь  питанням  для  чого її  з  собою  таскати ( вага 16 кг.)  і  використовую  її  дуже  рідко ,  коли  щось  замовляють  таке  що  нема  в  ноуті ,  хоча  раніше   багато  підлабував . Все  одно  підходять  і  кажуть  постав чи  включи -  що  дуже  образливо  ,так  як музиці  віддано  багато  років  , і тоді   приходиться  брати  акордеон  , сах ,сопілку   і  доказувати  що  ти  не  просто  кнопочник  ,але  щось  і  розумієся  в  музиці  .

    Мені  більше  імпонує   яскравий   соліст  чи  солістка   ,   з    живою  підлабою   колег -  гітара , сах ,труба ,акордеон   і   т.д.

Так ставлю і не одну а дві , ми з напарником двоє з синтюками я з пср кою а він з налічним роландом, то він під кожну фанеру ще прописав свою долабку і дограє, досить так непогано виходить))) а я чисто під настроєнії , ну і звісно трошки граєм без фанер , правда мало бо моя ямашка вже нестягує , сучасних потреб , от планую з дня на день обзавестись новим синтюком то думаю ноут взагалі на бік відставити.

Також ставимо дві клавіші. Вальс полька граємо тільки на клавіші (без фонограми) а майже всі пісні долабуємо. Набагато цікавіше. Кожен раз виходить щось нове, адже можна після закінчення фонограми щось подолабувати (навіть доспівати) виходить досить живо!

Нова дратівлива тема. Хто стоїть клоуном за непід'єднаною клавою, тут не відпише. Відпишуть ті хто польку\вальс грають на самограйках. Теза про долабування мене завжди тішить. Що можна догравати в професійно зробленій фогограмі? Тільки додавати зайве і робити кашу з акомпонементу. Ну хіба для задоволення власного его, що не кінчений караокєр, а ще щось граю. Я розумію що можна використовувати секвансор і мютити відповідні треки і догравати. Хто так робить, то від мене респект. А хто поверх ЕмПешки щось дограє...  Виклаліть приклад, щоб продемонструвати що додатковими мелодійними лініями можна щось додати в студійно зробленій фонограмі. В неті маса кліпів з весілль з подібним "дограванням". І синтюки і саксофони, і гітари. І навіть на басу (!!!) щось дограють! Я вже писав що куці фонограми пісень по три з копійками хвилин аж ніяк не тягнуть на музику до танцю. От і виходить, що кавалер через хвилину-півтора запросив даму, а тут РАЗ! і за дві хвилини кінець танцю! От і вигуки:"Музико, грайте! Що так скоро кінчили!" А подеколи і : "ВКЛЮЧІТ ще раз!" Коли живе виконання, то час танцю можна регулювати. А коли під фанеру,

Підтримую повністю п. Ігора!!!!!

На рахунок "професійних студійних фонограм" можна і посперечатись. Не всі вони такі гарні як би хотілось

Дивлячись де грати.На весіллях обов,язково, YAMAHA під,єднана і працююча. По замовленнях і бенкетах,в більшості випадків не підключаю,- забагато лишніх рухів получається, ну і ціна... Хоч люблю коли не фанера володіє тобою, а сам керую грою (тональність, темп,тривалість).Один раз грав грав весілля з неробочою клавою, блок живлення згорів.

Пане Ігор ви конєчно праві я підлабую лише для задоволення власного еге , але то пока не купив норомальну йоніку ,от коли появиться в мене " професійна" самограйка то тоді планую під кожну пісню писати стиль і всьо лабати в "пів живу"  а ноут втопити))))))

А от з тим що все що роблене на студії спецами то ідеал і там вже нічо не додаси то непогоджуюсь,ні в переважній більшості ви праві але є деякі мінуса під які ми досить непогано вписуємся так ніби воно там і мало бути.....

Мені важко уявити, як-то весілля та й без кляпи(не на усі пісні є фонограми). Ну добре- дійшло до того що фанера "Горіла сосна" дуже популярною стала(щей підписують фанеру 5хв. або 10хв.). Та й марші включають вже у більшості. Проте я вам скажу так: Яка музика-такі і гроші. Повірте, люди не дурні, і вони бачать та чують за що вони платять свої кровно-зароблені. Багато моїх знайомих  "музикантів-лабухів" бідкаються що там не доплатили за весілля 100грн., а там 200грн. Були випадки коли і по 500 недоплачували.То я їм так і кажу: Як грали, так і заплатили, а вони замість того щоб почати над собою працювати на мене ображаються, та шукають винних.

Золоті слова пане Роман ,золоті ,а ж ніхто нехоче над собою працювати,добрикладу в нас в районі наших місцевих музикантів майже ніде не чути все куди не глянещ то заїжджі грають, а причина проста люди недурні і нехочуть за шарлатанство гроші платити , і коли про своїх вже всі давно все знають що від них МУЗИКИ не почуєш то запрошуючи чужих надія лишається ,що може хоч ці будуть грати по справжньому.....То моя така думка , я звісно можу поитлятись

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти