Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » BOSS GT6
BOSS GT6

Шановні колеги ! Чи може хтось сказати пару слів відносно даної моделі гітарного процесора??? Прослухав в неті(ніби нічого), а от в руках не тримав...Як він на халтурках??? Чи має хороші акустичні напрямки??? Наразі дякую !

Середнього класу проц. Залежить що в нього встромити і який звук хочеться отримати. Починати потрібно в першу чергу з доброї гітари.

Ігор Гарвас
Дякую за відгук ! На рахунок гітари це так.Просто є можливість взяти дешево.Чи потрібно звернути увагу на наступні серіїможе по ціньовій категорій даного проесора є альтернатива? Дивився також

ZOOM GFX8 зараз працюю на KORG G3+ MARSHALL MG15CD

Напарник використовує на "халтурах" BOSS  ME 50.  Задоволений повністю! Зроблений добротно залізний корпус і  звук ефектів і перегрузів достойний! Корг колись він мав, продав за тиждень і на тому ТЕМА ЗАКРИТА!

Несподобалось по перегрузах , хоча ефекти і обробки в Корга були більш - менш.   Як на "халтуру " то краще ПРОЦ - мобільніше, Як на звук - то звичайно "педалі" (бажано з ламповими перегрузами).

Бедзю Іванишин

Дякую за доповнення...Обовязково спробую МЕ 50 !

Тут важливий такий момент, як укладка в міксЧасто інструмент сам по собі ніби й звучить, а в міксі як не "просідає", то дає невиразний мильний звук. Не варта й сподіватися що з дешевої гітари проц організує "цукєрочку". На мою думку раціональніше і ефективніше використання гітарного преампа.

Ну раз вже зайшла така тема, то починати тре з інструмента! Фірмовий інструмент в міксі тому і звучить - що він фірмовий!  Дерево, електроніка та ін. А китайський КОРТ чи СКВАЄР (для прикладу), ну сам по собі вроді нічого, звучить, а в оркестровці просто тухне! Я думаю якщо слаба перша ланка ланцюга - ІНСТРУМЕНТ - то преамп  мало шо поможе.Якщо інструмент хороший то преамп це Сила!!! Золоті слова!

Мали колись випадок! Зайшли ми з кумом в ТРЕМБІТУ (муз салон у Львові) і кум взяв на пробу один скваєр - пробнув - каже саунд просто  супер 230 у о!  А потім взяли на пробу, висів правдивий американець Фендер - і шось не то ... Після скваєра, наче програє звучанню   А потім Ростик (продавець) каже - а ну легенький джем!!! Ну я взяв Бас (американець джаз), Чувачок ше один сів за вкладишіну і Сєрий з тим Скваєром! О тут  то і почалося.... після першого квадрату він сказав СТОП! Ростик зніми мені американця,,,, Ну і переконалисі всі на власні вуха!

Приємно шо відгукнклися люди,котрі насправді знають добре свою справу!!! За що вдячний. Хай щастить вам !

Бедзю Іванишин

Слухав ваші роботи і мушу визнати на 5 !!!  Гарний гітарист працює з вами, і процик не хило звучить !!! Хочу запитати ,чи є гармонайзер в me50 як у gt 6 ? І взагалі як вони в порівнянні??? Може ваш хлопака практикував? Знаю єдине, що Me-50  мобільніший і простий в керуванні. Дякую вам ...

Відповідаю особисто)))

МЕ 50 має тональний гармонайзер, перегрузи в ньому аналогові, і взагалі, я ним цілком задоволений.

Єдине, що в мене весла - Фендер страт, і Гібсон леспол, перед тим була Аria pro 2 Knight Warrior, звучала теж незле, на дешевших веслах я той проц не пробував...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти