Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Корг
Корг
Відгуки про корг па 60

У нас він з 2004 року, міняти не думаємо -так як тепер усе Китай , а в нас Італія. 

маю 50сд....три халтури грав на 60  і дві на 80....60 пластмаса повна...краще 80 або 50

Тара Козак, значить Вам з 60 не повезло

Тара Козак - я  не згоден з Вами. В плані звучання всі - і 50,і 60, і 80-й - звучать однаково. 60-80-й зібрані в Італії і по всьому набагато надійніші за 50-і. Я на 60-му відіграв 5 років у кабаку(6 разів на тиждень), уже 4 роки він у інших хлопців - не нарадуються.Єдине - поміняв резинки під клавішами. У 50-х через 2-3 роки починають відмовляти кнопки і клавіатура. І це не поодинокі випадки.

borsos,  нам теж треба поміняти резинки - а так більше ніяких проблем

З технічної сторони всі 50-60-80 500 800 PA2X= повний гоморой. Мікріки, кнопки,резинки під клавіатурою, дисплеї,джойстики-вже не кажучи про програмне забезпечення. За хороше звучання - потрібно платити...

Проблеми є і в Yamaha. Багато користувачів Yamaha S-900 стикалося з проблемою несправності дисплеїв. Як вияволось - заводський брак. (Інформація з сервісного центру)... Врешті дорогі машини теж ламаються, і не треба ілюзій..

Все одно ямаха надійніша за корга, як там не сперечайтесь

Провірено досвідом..

Дисплей це рідкість. В корга набагато більше проблем буває ніж просто дисплей

Злітає операційна система, глюки та таке інше...

Я думаю в 910, 710 це виправлено. Ямаха це робоча конячка, а корг дуже ніжний апарат

Я не прихильник ямахи,але можу сказати з технічної сторони відносно коргів серії па-ямаха надійніша.В мене па800 другий рік. Вже встиг поміняти кнопки,почистити резинки під клавіатурою,на додачу джойстик вийшов з ладу... Напарник має ес900 вже четвертий рік-жодних проблем.Я зробив висновок не для суперечок,а для пояснення що собою являє корг?...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти