Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати процесор ефектів
Допоможіть вибрати процесор ефектів

В мене враження, що IV-м Мідівербом користуються ті, хто більше нічого не пробував. Нормально звучащий, це MidiverbII IMHO. Крутив і той і той.  Zoom (модель не пам'ятаю) пробував на голос - лажа. Це інструментальний рековий ефектпроцесор.

До недавноа в нас була така проблема, шукали ревербератор в районі 300 зелених.

Алесіс Мідіверб IV- мені не сподобався, хоча від біди працювати можна.

Лексікони серії МХ - тут без слів, їх можна зразу викидати в мусорник.

Лексікони МРХ-  працювати можна, але зрозумів, що він не для мене. Крутиш, крутиш, а толку ноль.

Т.С.Електронік 350 - дуже сподобався, для кабачка супер, правда холл трошки слабенький!

В кінцевому результаті купили Т.С.Електронік M-ONE за 350 зелених, - це хороший ревербератор, в нього є і буде своя авдиторія музикантів. Крутити ним одне задоволення!

Пробуйте, вибирайте!

 

 

 

Zh_serhij цілком з вами згідний треба пробувати і вибирати.Я працював на вбудованих в пульт реверах і як такої практики не маю з процесорами.Вважаю що обов"язково треба слухати прибори перед тим як оприділитися з вибором.Зараз маю можливість порівняти мідіверб 4 з Т.С.Електронік 350.Можливо ще поїду в Львів за MPX 500.Можливо хтось з Рівного відгукнеться в допомогу з Лексюком MPX 500.Всім покищо дякую за коменти.

Зі всього запропонованого KORG I KAWAI поза конкуренцією ,кажу не як заочний оцінювач -все оцінювалось "лоб в лоб".

Я б не був такий категоричний до Лексікона серії МХ. Я користуюся МХ400, в моїх друзів такий. Якщо добре покрутити (а там є чим крутити) досить симпатичні виходять ефекти. Та і ціна (якщо брати в США) то дуже приваблива

Згідний з Русланом. Різниця між MPX i MX не настільки разюча, хоча і є. І взагалі, а що там крутити? Хтось ставить під сумнів професійний рівень саунд дизайнерів фірми "Лексікон"? Когось не влаштовують фабричні пресети? Може хто сильніший в цій справі? Тоді записи нарулених патчів сюди на форум!

Користуюсь Лексіконом МРХ 550 просто краса і всього лише за 340 доларів. Радив би цей процесор

Ігор Гарвас, писано-переписано на інших форумах, що в Лексіконах нічого готового не має.

Якщо Лексіконом любої серії нічого ненакручувати, то краще купити собі алесіс...

Кому що, а для мене за вказану ціну Тісюк найкращий ревер, все толком!

Zh_serhij, ну на форумах пишуть багато різного, трохи читаю. Але висновки свої роблю з практичної роботи. На сьогоднішній день маю змогу користуватись трьома Лексами: MPX-500, MPX-100, Alex. Midiverb II, Yamaha REV-500, Roland SDE-330 теж є на господарстві. Донедавна був і Midiverb IV i Roland DEP-5. Можливість редагування патчів це одне, а вміння використовувати прилад грамотно і зі смаком інше. Розумію ще коли б дискусія велася на форумі Шоумастера, де тусуються FON-звукорежі і прокат. Відстроїти адекватно і повноцінно звук в форматі весільно-ресторанної роботи неможливо. При наповненні залу відвідувачами, зміні температури і вологості повітря, зміні часу - міняється звук. І те що звучало 2 години тому, на цю хвилину не звучить так як би хотілось. І що можна змінити в настройках обладнання знаходячись позаду колонок? Це стосується всіх налаштувань - потужності, полінійкової еквалізації, мастер-еквалізації (якщо є), балансу між лінійками, рівню ауксів і пресетів обробки.

Особисто я користуюся Behringer REV2496 V-VERB PRO. При всій моїй нелюбові до цього виробника роботою саме цього приладу я надзвичайно задоволений, та й  ціна його дуже приємно вражає 1100-1300 ГРИВЕНЬ!!!. Я свого купив за 1090 гривасиків. І мушу вам сказати, що своєї ціни він вартий чотири рази! Звучить він на всі 4000 гривень.
http://beat.com.ua/product_info.php?products_id=7326
http://musicalka.com.ua/Reverberator-behringer-2496-vverb-p-3875.html
Щиро рекомендую!
P.S. А недавно ми мали "щастя" на випадковій халтурі попрацювати на ресторанній апаратурі  в чужому кабаку і там стояв
 Alesis midi verb 4...  -  слини забракло плюватися - така кака!!! - крутили ми його крутили,.. а звук все одно поліетиленовий... тьху гидота!..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти