Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати процесор ефектів
Допоможіть вибрати процесор ефектів

Ігор Гарвас мануал не потрібен бо вже скачав(звичайно не без вашої допомоги) тут http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=129733&page=2

Незнаю,може будете з мене сміятись,але я вже третій раз повертаюся знову до мідіверба4.Купив колись перший,розібрався в ньому,вистроїв.Друг прийшов якось послухав і-продай,продай.Думаю продам-куплю щось краще.Насліпо повірив одному авторитетному вуйку,що лекс mx200-кращий.Купив,посидів,розібрався,вистроїв___ледве того щастя збувся.Знову купив новий мідіверб4 ,вистроїв.Прийшов до мене в кафе хлопець купувати пульт.Випробовуємо пульт МЕККІ,дав ревера-хлопець уже не хоче пульта-"продай мені ревер".Мусів з пультом продати і ревер.Вже пройшло таких три циклиреверів,які юзав лиш цим можна точно і вдало (по процентах)поєднати два-три ефекти.Вистроїти частоти на холлі чи повторі і таке інше яке притаманне не всім реверам.Але є один маленький мінус.Коли переїзджаєш у інше приміщення(чи на іншій апаратурі)-велика ймовірність того,що ви його не впізнаєте(буде звучати дубово).Треба колонку на себе і знову проводити згадуваний процес.Під деякі приміщення в мене колись була записана в юзерах своя програмка.Маєте приклад,як вище пан порівнював його з берінжером.Штатні лабухи "добре"накрутили,аби життя не здавалось медом.

Так що хлопці,хто не любить крутити колесо,тикати кнопкитримати вуха гостро,тому не раджу піддаватись на мою провокацію і купляти мідіверб4.Беріть

Це далеко не критерій якості мідіверба, а "смаківщина". А те, що у вас його успішно купляли кілька разів - людям близьке те, на чому виросли. "Чавкала" і "повторатори" зробили своє чорне діло. Це замкнуте коло.

Які частоти можна вистроїти там, де це не передбачено? В Midiverb IV є можливість застосування обрізного фільтру високих частот. Все. Ніякої іншої корекції там нема. Панове, неможливо в природі щось "понакручувати" на дешевому процесорі, чи ревербераторі , більше і краще ніж він може видати. Дуже вже хочеться декому показати, що користується не звичайним, а ОСОБЛИВИМ, накрученим приладом.  Якість обробки починається там, де використовується потужний процесор, в якому можлива реалізація серйозних алгоритмів. Тому прилади серій MX, чи MPX від Lexicon-у ніколи не будуть звучати як прилади серії PCM. Тісюки М-300/350 чи M-One ніколи і близько не буде звучати на рівні зі старшими братами М-2000/3000/4000/5000/6000. І не потрібно тут розписувати якісь мантри про чудотворне перевтілення дешевого проца в супер-цацу. Чудес не буває. Щоб результативно і ефективно зробити корекцію в приладі потрібно розуміти і знати за що відповідає кожен режим, і знати що буде при зменшенні, чи збільшенні значень  їхніх величин. А тупе кручення ручок і перемикання кнопок, без розуміння процесів... В Крилова є байка "Мартышка и очки". На plus-msk цікавий і повчальний топік є по цьому питанні:  http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=139236 

Тупе кручення ручок ні до чого доброго не призведе-це ясно.Ясно,що преба найперше вивчити апаратна колір і смак-товариш не всяк.Не люблю лекси MX i MPX,а може лекси не люблять мій тембр голосу.Моїм девізом завжди був мінімум реверу.Деколи як в голову стукне можу майже цілий вечір трохи подресирувати голос взагалі без ревера,або на майже не чутному холі.Головне добрий мікрофон.

Хочу предбати для живого вокалу Вокальний процесор t.c.electronic VoiceWorks Plus. Ваша думка процей прилад?

шановні колеги чого собі парити мозги???? alesis nanoverb самий крутий ревер.

baron2, а Ви хто? Троль

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти