Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » JBL M115-8A чи Eminence Kappa Pro-15A
JBL M115-8A чи Eminence Kappa Pro-15A

Чи варто міняти динаміки????  в даний момент використовую JBL M115

В чому міняти? Це дуже поширений міф, що при заміні динаміків АС починає краще видавати звук. Динамік звучить в тій акустичній системі, на яку він розрахований. І ціна тут, по великому рахунку, ні до чого.

????

В даний момент мене цікавить тільки якість самого динаміка Eminence,  а  не акустика...

Якість звучання JBL мені вже відома,  маю М115 -8А ,а  на рахунок потужності JBL для мене не дуже... трохи бракує

З серією  PRO  не стикався, зарас працюю на дельтах 15 , звучання мені не подобається .........кричить голосно а от якість залишає бажати кращого  , правда акустика як каже пан Ігор вулики , але всеодно думаю навіть в фірмовій акустиці якості прибавиться небагато,

Бажаня щось придбавати цієї фірми пропало , краще підекономити і взяти щось солідніше , я особисто зупинив свій погляд би на головах B&C, хоча пока що, маю  Маг 1554  мені  він сподобався більше ніж Eminence . Все ІМНО

Дякую! bodja lykovskij , за відгуки . А характиристики  JBL М115 -8А  ( Гц , Db, Хmax ??) хтось може сказати? бо скільки вже шукаю в неті - не можу знайти

Я працював на бета 15,тобто на системах бета 4215,хужіших динаміків в житті не зустрічав.Спочатку  вони грали даже нічого так, а потім ми ці еміненси задовбались мотати.Самі подумайте як може нижній гофр бути мякішим від верхнього?А в цих динаміках було так.І при роботі самого динаміка,верхній гофр тормозив ход дифузора,  він  посередині загибався, в ризультаті чого катушка ставала наперекос і починала тертикінці кінців горіла.З серією PRO теж не стикався,може й не погані динаміки,але після всього вище описаного я для себе на фірмі еміненс поставив хрест.Тай бумага з якої зроблені дифузори в тих динаміках по плотності нагадує туалетний папір.

Дякую! Юрій Цьосенко,  А ще цікавить таке: як впливає на підсилювач поралельне та послідовне підключення динаміків (2шт по 8Ом) ??? і навпаки вплив на динаміки...

При паралельному підключенні омність підсилювача падає а при послідовному - зростає. Твій випадок - 2 динаміки по 8 Ом

паралельно - 4 Оми

послідовно - 16 Ом

Це впливає на характеристики потужності підсилювача.

Не раджу брати просто самі динаміки адже то будуть просто даремно викинуті гроші. Персвідчився на практиці. Еміненси я також мав - дуже крикливі динаміки

Дякую! Володимие, я зрозумію так: якщо в мене дві окремих колонки ( низ і середина по 8Ом ) , то коли я їх кидаю на один канал блока  - то блок працює в 4-ох Ом,???  поясніть для "чайника"

Як краще підключати - паралельно чи послідовно

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти