Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Покупка на Ebay
Покупка на Ebay

Шановні форумчани є велике прохання поділитись досвідом покупок на Ebay. Розкажіть через якого посередника діяли, який термін отримання, наскільки вигідно чи невигідно купляти, стан куплених речей, і все що звязано з аукціоном. Розумію що тема може не в тій вітці, але ця вітка проглядається найкраще

Тут обговорювалось це питання: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=134384  Тут форум з цього питання: http://www.ebay-forum.ru/ 

ПОДЗВОНИ  ,І Я ТОБІ РОЗКАЖУ, ЯК НІХТО...

Пане Микола- якщо не важко поділіться якоюсь інфою,  самому цікаво - збираємся в ближньому майбутьньому робити там серйозні покупки...   Може є якісь особливості, ціни на доставку, і тд. Поділіться з побратимами ))))

Є такий сайт  Ebay Today,водночас і фірма.Там така система.Ти собі створюєш тут на Україні кошильок,закидаєш туда бабки(є декілька варіантів поповнення).Заходим на сайт Ебей тої країни,в якій будем купляли,вибираєм лот,відслідковуєм і вчасно ,якшо багатто бідів в останні секунди робим більшу ставку.Товар куплений.Ця фірма має по декілька своїх складів по різний країнах(там в більшості Англія,Німеччина,Китай,США..).Продавцю вказується адреса одного з ближчих до нього складів.В Англії наприклад воно приїжджає до покупця за 4-7 робочих днів.Там на складах воно і чекає фури,яка з певним інтервалом їздить в Україну.Плюси того "дєла"-шо можна купляти самому,мінуси- дуже довго їде,може і місяць доїжджити,ДУЖЕ ДОРОГО.шо взагалі невигідно.обмеження в розмірах.По Ebay Today нема сенсу тратити час.Саме краще мати когось за бугром.Він там купляє файно то шо тре,йому то приходить до дому(є можливість перевіритьи,чи робоче,якшо нє-то назад відправити)і потім передати до Лбвова рейсовим автобусом,чи бусами приватними,які наприклад з Англії їздять до Львова шо 2 тиждні,і привозять під саму хату.Може якшо я шось неправильно написав-то виправляйте.Написав то шо знаю

Дякую Ромчик!  Написав гарно )))

Я в справі вже понад 10 років. За кордоном є партнер.

Купляти вигідно, маючи терпіння і уявлення, що тобі треба. Ну і загальнолюдські поняття обережності і довірливості.

98% відсотків куплених лотів  - безпроблемні. Були пошкоджені прилади, було кілька мертвих. Пошкоджені переважно легко ремонтуються (косметика корпусу).

Втрати повністю перекриваються прибутком.

Доставка від 2-х до 4-5 тижнів у залежності від способу транспортування.

Консультації, прийом замовлень: unclehaphap@gmail.com

Бедзю Іванишин
0674961501  або якщо є -то по скайпу , розкажу про всі нюанси

Дякую!

Пан Микола а скайп адресу можете дати

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти