Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Пульт Yamaha MW12C
Пульт Yamaha MW12C

Богдан я не казав що мінус ЕК і іфейдери  - я мав на увазі що все те "начиння"  - забирає левову частку витрат а на цифро аналоговий перертворювач лишаються "копйки"!  Це точно!  Візьми будь - який припустімо той самий Presonus FireStudio Project - ціна більша ніж той пульт!  І це просто ЦАП -АЦП інтерфейс...   Якщо до нього добавити то все що є в тій Ямасі він вже буде коштувати напевне 8000 -9000 тис...  Мисли логічно Я би гнався за якістю оцифровувача а не за ручками... Можна працювати з пультом але тільки з ЦИФРОВИМ !!!!! - Бо шумів нахапаєш....  І з таким приблизно інтерфейсом через комутацію TDIF

Вартість цієї карти прибл 1300 долл, ще додай вартість цифрового пульта, комутація, синхронізація....   скажу чесно я би над тим не запарювався...  Думай що тобі вигідніше

Дякую п. Бедзю)

Але ця карта не показник, є і набагато дорожчі...а що доречі за виробник?

Я і не казав що вона показник )))))))   Я просто тобі навів її як приклад...  ЦеMotu 2408 MK3  До дорожчих можна віднести   RME Fireface 400 - 800, Apogee, Digidesign...   Хоча повір мені що вартість карти не завжди оправдує її якість... Це дуже субєктивно.

так....що правда те правда.

Зараз багато фірм, не тільки із муз. обладнання...працюють на ше старомуі мені...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти