Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Пульт Yamaha MW12C
Пульт Yamaha MW12C

Доброго дня панове!

Як на вашу думку, доцільно використовувати цей пульт в ролі аудіо інтерфейсу, для хоум студії.

На даний час використовую зараз PreSonus Audiobox USB 2x2, ну ця зовнішня картра, мене не задовільняє.

Яка альтернатива, може бути ще?

Дякую!

Здоров Богдане! Не знаю нічого про той пульт, відгуків про нього не бачив, і я тебе так і не до кінця зрозумів... Нащо ти "вперся" в той пульт  ???? Та тобі треба для студії просто хороший ЦАП - АЦП аудіо інтерфейс !    Я так поняв що ти просто хочеш крутити ручки і смикати за фейдери )))))   Я теж тим горів але перегорів...   Бо в першу чергу скажу тобі чесно... І НЕ ПОМИЛЮСЯ... Левова частка ціни за нього (приб. 4000 гр він коштує) то за фейдери, Ек, ручки та ін ти заплатиш половину ціни! А оцифровувач як на мене, то що лишається по ціні, то дитячий лепіт! Богдане ти прикупив не поганий інтерфейс, я так зрозумів тобі бракує входів...  Подивися на такий інтерфейс з дешевших Presonus FireStudio Project, Ще на такий Presonus FireStudio ціна на перший в районі 5000 гр, на другий в районі 7000 гр          Моя тобі порада купи хорошу карту і не масти собі голови з тими дурними пультами - для хоум студіїї він НЕ ПОТРІБЕН!

 

PS  ці інтерфейси фаєрваєрні ! А той пульт USB - я думаю про швидкість передачі інформації сперечатися не будем... Успіху тобі Богдане!

Дякую за відгук п.Бедзю!

Шось чесно після того як взяв Пресонус, не хочеться далі з ними мати справу, та й 8 каналів мені теж  не дуже й потрібно, поки що. Правда не знаю щодо якості Фаєр Ваєр в Пресонусах, тай і на швидкість USB не нарікаю...

Але якщо ви говорите, що дійсно не потрібно, то буду, зараз активно обдумувати, бо після розмови із знайомим звукачем, який колись на Студії Лева працював, і його фрази, що "ПУЛЬТ ТО Є СЕРЦЕ СТУДІЇ", то  мене чогось перемкнуло)))

Але як на мене, то керування пультом,  є зручніше?

А що народ скаже про такі інтерфейси?

- Tascam US1641

- Lexicon I-ONIX U42S

Богдане чим не вгодив Пресонус ???   Лекса я би не брав...  Мав нагоду користуватися Лямбдою - дуже велика затримка і постійно злітає АСІО!  Може в новому поколінні виправили - не знаю. Таскам http://soundtalks.net/professionalnyj-zvuk/oborudovanie/153-obzor-audio-interfejsa-tascam-us1641  - не погано написано...  наразі більше ніц. Єдине що мені не сподобалася вона USB я би цікавився вже інтерфейсами Fire Wire. 

Щось там в ній дуже багато аналогових шумів, і коли водиш мишкою то в колонках крім шуму, зявляється такий собі "шкребіт"...(якщо зробити голосніше...)

Глянь вище я там дописав. Богдане знайшов відгуки по лексу в Аудіо шопі http://audioshop.com.ua/lexicon/i-onyx-u22/#niz

Прочитав, непогано розписали.

Цитую - "Tascam заявляют, что протокол USB 2.0 поддерживает скорость передачи данных 480 миллиона бит в секунду (mbps), что больше чем у протокола Firewire (400 mbps) или USB 1.1 (12 mbps)."

Що ви над цим думаєте?

Важко сказати... Не знаю...   Ти читав про лекс ???  ССилочка постом  вище

Цитата:руководстве пользователя имеется небольшое предупреждение, которое гласит, что материнские платы, USB интерфейс которых реализован на контроллерах Nvidia , не смогут предоставить оптимальное быстродействие и производительность при прохождении аудио потока через USB 2.0, что приведет к появлению артефактов при воспроизведении. Техническая поддержка Tascam предлагает решить проблему путем увеличения размера буфера приложениятаком случае и задержки) или использования внешней USB 2.0 карты. Увы, эта проблема не решается простым обновлением драйверов. Будьте внимательны! Перед покупкой проверьте производителя своего USB контроллера."  

 

Важай щоб не було в тебе "запари" з тим ...

Дякую, п. Бедзю, почитав, цікаво.

А нархунок підтримки юзб, треба з компютерщиком порадитись, бо я в тих технологіях не дуже варюсь....

І все таки, мене то питання мучить, чим ви вважаєте недолік, за прктично одну і ту ціну краще взяти інтерфейс, а пульт не потрібний бо в ньому мінус - це фейдера і екю...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти