Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активний мікшерний пульт Yamaha EMX5016CF
Активний мікшерний пульт Yamaha EMX5016CF

Може хто чув, пробував або користується. Хочу купити. До тепер користувався Yamaha MG12/4Fx -  для "живого" виконання звучання не фонтан. Дуже цікаво як цей. Виробник заявляє: - Все что Вам необходимо теперь для создания мощного и высококачественного «живого» звучания. То є правда?

В колєги є. По звуку далеко не втік від MG, хоча трохи краще. Обробка більш-менш, хоча їй далеко до справжньої SPX. Слабенький підсилювач. "На "кач" годі розраховувати.

Пане Ігор, дякую! Напевне варіант не зовсім вдалий, буду думати...

Люди працюють, задоволені. Як на мене, то всі ці "комбайни", це компроміс. Якщо по принципу - "аби щось було і грало", то цілком нормальний варіант. А якщо хочеться кращого звучання, то бліденький, бліденький цей EMX.

Багатофункціональні прилади це завжди компроміс, питання в тому, яка планка ставиться, якщо той компроміс відповідає поставленим завданням - то нема проблем. І нема потреби ускладнювати життя.

Мені доводилось працювати на EMX 5014C. То він краще набагато звучить як пасивний 12/4 FX.   У мене самого такий

Але щодо качу то в нього дійсно підсилювач слабий, думаю в 5016 стоїть той же самий що і в 5014

І ще еквалайзер в 5014 та 5016 стоїть непоганий, можливо підстроїти будь яку акустику на свій смак

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти