Головна сторінка » Список форумів » Традиції музикантів України » Традиції на завершення сезону.
Традиції на завершення сезону.
Тут цікаво почути про традиції музикантів на завершення весільного сезону в різних регіонах України.
Я вже один раз про це писав в темі *зустріч в реалі*
У нас, в Хмельницькому, вже склалося традицією в кінці року ми *закриваємо сезон* . Повірте - це супер.Збираються лабухи , ведучі, оператори, фотографи. Відриваємося тілом і душею

У нас теж є така традиція з нашим маленьким гуртом.
За останній заробок восени /на халтурі/ закриваємо весільний сезон.
Бабло з халтури на ляду, кабак заказуєм і вар"юємо покі мож !!
... правда зі своїми жінками ...   вже 6 років підряд ...
---
А ще є традиція на відкриття сезону !!!
Після першої халтури в році (у неділю зранку, як правило) їдемо до швагра мого на свіжі вареники з шкварками !!!!  /швагро теж лабух/

А ми (Рівненська область м.Костопіль) також закриваємо сезон в кабаку пємо співаємо, танцюємо(без жінок, тобто тількі чужі) а в кінці ділимо коровай як на весіллі!Правда останній рік нічого такого небуло бо якісь всі стали самі по собі та й розвелося цих псевдо-музикантів я їх просто називаю КНОПОЧНІКИ та й перебивають по ціні нормальним хлопцям весілля. Але я рахую хто хоче нормальну музику тоц і закаже нормальних лабухів. Отакі вот справи!
Підтримую! Тепер багато хто маючи фонограми, називають себе музикантами, не маючи зеленого
поняття про музику. Таких до завершення сезону я не допускав би - не заслужили!!!
З повагою, Вова (гурт "Зорепад", Неаполь, Італія)
У Старокостянтинові прийнято під час вручення сватами підошви цілувати той нелегкий лабухівський хлібчик. Жінки до цілування підошви не допускаються!!! 
ВІТАЮ ВСІХ ІЗ ЗАКРИТТЯМ
ВЕСІЛЬНОГО СЕЗОНУ!
Хто хоче подивитись, як відриваються музиканти  у Львові, зайдіть на сайт tamada.lviv.ua, я там був, БОМБА!
місто Радехів.
А ми з лабухами (не фанерщиками) кожен рік на відкриття і закриття сезону набираємо горіляки і шашаликів  та їдемо до лісу. Кожен має мати якийсь живий інструмент (гітарка, скрипка, сопілка, баян, бубен і т.д.). Влаштовуємо справжній live session unplugged на галявині..... щедро переливаючи це все дійство горілочкою та смакуючи шашлики....
СТРОГО БЕЗ ЖІНОК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МОЖУТЬ НАВРОЧИТИ...................

На рахунок кнопочників я погоджуюсь з цим треба щось ьробити, але що саме поки що незнаю. Зара дуже важко зібрати всіх до купи бо всі самі за себе але в нас в Тернопільській області щороку теж збираються після нового року так числа 12 січня.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти