Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha PSR -E 423
Yamaha PSR -E 423

Підскажіть будласка як цей інструмент??? ...як для початківця? Е 423 нова

 і ще мені пропонують  psr 640  Б/У   але стан її не вражає ...... 

поціні виходить одинаково  ...що порадите ліпше брати???    

Я б взяв 640 якщо в доброму стані, 

Якщо цокають клавіші під пальцями, то потрібно поміняти  5 резинок по 150 гривень. 

 нажаль стан 640  був не вражаючим   поки я думав її забрали  !!   незнаю чи зробив правильно    взяв 423   ..досвіду в мене мало але побавившись 5 днів здалось що це дитяча іграшка   )))))))  тепер буду думати куди діти 

Давайте обяву сюди http://slando.com.ua/

1 стовпчик купля продажа розділ (музыкальные инструменты)

Я свою 1100 через цей сайт продав через 2 тижні після подачі обяви

Але спершу там потрібно зареєструватись щоб дати обяву

Або через знайомих продати

Дійсно це дитяча клацалка порівняно з 640

Ви можете на тому ж сайті сландо найти пср 740, 1000, 1100, 2000. Це не дорогі і хороші інструменти для початкового рівня

Головне щоб стан був нормальний і клавіатура не сильно поношена

Пошукайте б/в Yamaha PSR S-500. Можна вкластися в цей бюджет. Інструмент вийшов порівняно недавно, то екземпляри ще не дуже убиті. Продають, переважно, при переході на дорожчі інструменти.

Ось список Б\У де можна купити PSR S500 http://prodam.slando.com.ua/kiev_city/search/?search_terms=psr+s+500&min_price=&max_price=&page_no=1&language_code=ru-UA&custom_field_value_id=&category_id=495&type=1&region_key=UA-KIEV-kiev

 

А ще краще віднести її в той магазин де ви її брали якщо ще не пройшло 2 тижні та забрати зроші, аргументуючи це продавцю як не підійшов, або не те купив що хотів.

Або обмін з доплатою, на місці покупки даного апарату на новий PSR S 550 з тою ж аргументацією

Я б на вашому місці тільки так би й зробив

щиро дякую за поради!!! повернути назад  інструмент вже неможливо.... я взагалі з клавішними можна сказати 0 ... але погравшись трішки шукаю акорди в різних тональностях..та учусь ними більш- меньш володіти професійно...)))))  ... граю лише для душі.... з фінансовою частиною це не повязано...;мені ще до цього далеко; )))).....з дитинства оволодів гармошкою.. потім альтом, із духових до повного щастя щей гітарою!!))) але нотного стану так і незнаю  й досі)))) розглянув Yamaha PSR S-500 непоганий інструмент  як на початок.  але я вже погарачився із 423. тому думаю повчусь покищо на ній а там будем шукати щось краще лише пісьля поради !.. Сергію та Ігорю щоро дякую за допомогу як фахівців!!!

тим більше я зрозумів що гарний інструмент починається із ціни від10 000 грн

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти