Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » питання по di box
питання по di box

шановні форумчани виникла ідею по правильній комутації гітар при виступах. планую купити ді бокс двоканальний для того щоб підключати

бас гітара + ді бокс + мікшер

ритм гітара + процесор+ді бокс + мікшер

приглянув собі такий ді бокс

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/direct-box-behringer-di20.html

виникає питання що живиться цей прибор через фантомне живлення пульта або від батарейки. Якщо я включу фантомне живлення на пульті (саундкрафт лх7) то воно піде і на динамічні мікрофони. До речі який вплив дає фантомне живлення на динамічні мікрофони. ? а на скільки вистачить батарейки і чи можна якось хірургічними втручаннями приробити блок живлення.

І знову ж таки чи ді бокс справді забере шуми наводки в тракті від гітар і проблем заземлення. Як зрозуміло із вище поданої схеми зараз гітари підключаються без ді бокса.

І ще запитання як до мого пульта можна підключати і динамічні і конденсаторні мікрофони одночасно. Особливо хочу почути Ігора Гарваса бо в нього такий пульт є в наявності

Володимирдібокс є сенс використовувати при користуванні мультикором. Тобто при значній віддаленостіФантомне живлення жодної небезпеки для динамічних мікрофонів не несе. Потрібно лише щоб всі мікрофонні кабелі були правильно симетрично розпаяні.

відносно мікрофонів я вже щойно прочитав на форумі.

тепер відносно ді бокса - часто приходиться грати у різних залах та місцях (маю на увазі на весіллі) де не завжди є можливість дати землю на прибори.

гітари 2 і використовуються біля рекової стійки з блоками та всією електронікою. стабілізатор також не далеко стоїть та всі переноски. довжина кабелів гітар по 6 метрів.

ну ось в тих різних приміщеннях починаєш чути як дають або не дають невеликий фон гітари які підключаються в лінію на пульті. от і думаю чи ді бокс поправить ситуацію

плюс ді бокс на який кинув оком має Ground Lift

При інсталяції потрібно вважати щоб мережеві кабелі не йшли паралельно з сигнальнимиНайкраще коли перетинаються перпендикулярно. Тут добрий топікhttp://forum.show-master.ru/lofiversion/index.php/t17395.html 

там не дуже то все стосується мого питання.

цікавить чи реально ді бокс знімає шуми. до речі ігор а як ви підключаєте гітари

Суть ді-бокса в перетворенні несиметричного сигналу в симетричний (тобто з протифазою, як у мікрофоні),  тоді при вході в преамп симетричний сигнал сумується і відсікаються всі шуми, що нахапались по дорозі. Але це актуально: при слабкому сигналі (як у мікрофона), або при великій довжині кабеля (як вже було сказано вище). Але ді-боксом можна відсікти тільки шуми від можливих наводок на кабелі.

Правильніше буде сказати що di box не дає з'являтись шумам і наводкам. Якщо щум йде через наявність неякісного гітарного кабелюЦе важливий аспект! При великій довжині ( і більше метрівпадає сигнал і змінюється його частотна характеристика. Тому варта користуватись гідними перевіреними кабелями, які хоч і коштують дорого, але вартують того. До речі, в "Трембіті" брали американський кабель по смішній для нього ціні (20грн.). Гітара йде або в комб "Peavey Classik-50", або на голову "Peavey RockMaster" через кабінет "Marshall" 4х12" 140Watt, знімається мікрофоном. Бас, як коли. Або на голову "Ampeq SVT3-Pro", або на голову "Highes&Kethner BassKick-707" (є намір її продатичерез кабінет "Peavey TXF410" (350Watt). З Ампега при потребі береться line input, він там балансний. Десь так...

Щодо динамічного мікрофону.

В мене якось на мікрофонному каналі ненароком було включене фантомне живлення(сигнал щей проходив через компресор).

В колонках час вд часу прослуховувалось якесь гулькання. 2 тижні мучився аж поки не замітив що фантомне живлення включене.

Відключив - проблема зникла.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти