Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофон для запису акустичної/коасичної гітари.
Мікрофон для запису акустичної/коасичної гітари.

Доброго дня шановні!

Цікавить мікрофон для запису гітари, знайшов таке: Sennheiser E 609,

Цікавить, чи з ним хтось працював? Які відгуки. Виробник заявляє  що це саме для гітари!

Хто що ще може порадити. І цікавить як на цю роль підійде Shure sm57? І взагалі чи вартує динамічний брати для цеї справи, чи краще конденсаторний.

Бюджет 200$

Дякую!

SM-57 не годиться для запису акустики. Він для електричних гітар саме то.

Динамічним пишеться вихід з комбіка, а акустику треба писати в конденс, ми писали в самсон С-01, поки я не взяв собі епіфон півакустику, тепер пишу самсон+лінія - виходить досить добре...

В мене є таблиця пріоритетності майже всіх мікрофонів випущених за всю історію і  на кожен інструмент , знайду скину  і сразу станеш підкутим в цьому питанні на всі 100% .З власного досвіду скажу, що особливої залежності серед не дуже дорогих не має (конд. чи динам. чи навіть дешевий ламповий) як  ,наприклад серед інших  лєнточний монстр  beyerdynamic  M500 N  і дешевий нікому невідомий AKG D 65   який  на інструментах також "весьма хорош"

До лєнточних треба ставитись ще ретельніше, аніж до конденсаторних  - винятково делікатна конструкція.

Хочеться конденсаторника - прошу, тільки не широкомембранник: біде більше менінгіту, ніж вигоди...  (Не в цю тему відписав. Перепрошую...)

Дякую Миколо, дуже був би вдячний за таблицю dan.nestor@mail.ru

І все ж таки, не має тут людей які юзали вище сказаний Сенхайзер?

Відповідаю ще раз, Sennheiser E 609 - це динамічний мікрофон, яким пишуться електрогітари, а точніше, вихідний звук з комбіка, акустика ж, в свою чергу, потребує конденсаторного мікрофона, при чому - чим якісніший, тим кращий.

Все, зрозумів!

В мене є конденсаторний Rode nt2aну не звучить в нього гітара, для вокалу, прекрасний, голос такий "бархатний",  а гітара якась мутна...

Дуже багато залежить від самої гітари, шо там за весло?

Ой, Сергій, я сам не гітарист і чесно признаюсь не дуже в гітарах розуміюсь, на гітарі рідний брат грає.

Гітара класична Yamaha CG-100а, струни Данлоп dcv120

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти