Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Моніторні навушники. Хто користується???
Моніторні навушники. Хто користується???

Маю бажання придбати моніторні навушники. Хотілося б дізнатися які саме купувати, адже вибір дуже великий.

Я теж от собі довго вибирав, і зупинився на Beyerdynamic DT 770 PRO. Закритого типу - можна писати вокал; дуже зручні - можна довго не знімати. Ну і АЧХ - на рівні :)

http://audioshop.com.ua/beyerdynamic/dt-770-pro/

Після свят мають приїхати  Audio Technica ATH d40fs, відпишусь.

А який бюджет і наушника відкриті, напів-відкриті чи закриті маютть бути?

У нас на студії є AKG-240M , Bayerdynamic D 770. Ось AKG-240M  мені більше подобаються, тай по відгуках називаються  "самі моніторні" .А от Bayerdynamic D 770 мають спецефічне звучання, особливо по верхах. Можливо потрібно привикнути.

Бюджет - 100-150$

Ці непоганіЇх ще зовсім недавно можна було хапнути на Ebay.com за яких 100$. Але зараз вже нема халяви...

Ну чув  баєр 770 і чув  АКГ k171, Незнаю, чомусь баєри по звуку плотніші. В АКГ на мою думку не хватає басів і дуже все зализано звучить як на мій розсуд . Тай й 770 видалися набагато надійнішими в плані конструкції. Як все буде добре,  в найближчому майбутньому не відмовився від них. А на аудіо техніці я зупинився, томущо для запису вокалу хороші. І відносно не дорогі ніби непогано закривають, тай в них легко працювати, бо не дуже важкіЩе можете подивитися такий варіант як Sony MDR-7506, якраз у ваш бюджет влазять і досить непогані. Веселих свят!

Також користуюся Beyerdynamic DT 770 PRO, повністю задоволений. Але все рівно потрібно ще прослуховувати матеріал на моніторах!

Хоча коли привикаєш до навушників то знаєш шо і як треба на них балансувати, щоб і на моніторах було все добре!

У "вухах" можна перевірити зведений матеріал... Зводити тільки в них, категорично не то що, не рекомендується, а і навіть і забороняється бо є шкода для здоровя... Ми на студії дуже успішно користуємся АКГ  240 МК іі

Суперовий "чесний" звук... На моніторинг вокалісту маємо закритого типу Зінхайзери (на жаль не памятаю марки, після свят напишу).

Бедзю Іванишин

Звичайно "вуха" для контролю. Ніхто і не казав що в них потрібно зводити.

В мене ситуація така - на студії є достатньо моніторів і навушників (три монітора і три нивушника) а от дома звичайні колонки Sven. Хоча я вже до них настільки привик - що прослуховуючи  фонограми вже на студії буквально деякі нюанси "вилазять

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти