Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Sennheiser E 965
Sennheiser E 965

Добрий день .Чи хтось чув пробував і порівнював Sennheiser Е 965 наприклад  з Shure  Beta 58 ,Beta 87a  ...  Цікавить думка вокалістів як він у роботі .Буду вдячний за інформацію .

Sennheiser Е 965 - вища ліга. З вказаними мікрофонами порівнювати неетично. Хіба з однокласниками - Shure KSM-9, Neumann KMS 104/105, ну ще може з Audix VX10. Штучка іміджева. Щоб повністю розкрились можливості девайсу, потрібен дуже високоякісний  (дорогий!) звуковий тракт. 

п. Ігор  я розумію,  що то різні класи мікрофонів просто я про них маю уяву  тай так написав .Мене  цікавить хто в нього співав  і які враження.

Кажуть Стінгу дуже сподобався..... але ,як було сказано вище, щоб його оцінити потрібен ввесь звуковий тракт такого ж рівня. Якщо включати його в якийсь середнього рівня апарат, то марно витрачені гроші!

Шановний pete fedyshyn  я питаю людей які працювали на тому мікрофоні  а не слухали,що казав Стінг.

А взагалі-то розділ є відповідний "МІКРОФОНИ" називається...

Мені ваші вказівки на розділи не цікаві .Пишіть будласка по темі .........

 

Ігор Гарвас дав вичерпну відповідь...

Яку відповідь дав Ігор Гарвас я уважно прочитав .Дякую за нагадування.

А от як би Ви, уважно почитали правила форуму - то не писали би дурниць і не флудили в тій темі! Дали Вам слушне зауваження Віталік - але Ви напевно "самий роозумний" і Вас ніщо не цікавить! Завтра я повністю видалю цю тему бо вона ОФ топ! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти