Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Shure 87 Beta
Shure 87 Beta

Купив Shure 87 Beta мікрофон працюе мягко тільки є проблема заводиться. Коли забираю ловкість то тяжко співати за заказ хрипну. Допоможіть справитись з проблемою.

В мене стоїть пульт Soundcraft EFX8 + компресор DBX 266 XL.. Буду вдячний за любу пораду.

Яка ціна покупки? Який  був попередній мікрофон? Який зал, в акустичному розумінні?

Попробуйте підійти до цієї проблеми нестандартно,якщо замало високих прибирайте низькі,я так роблю помагає,і ще нюанс баланс між чутливістю волюму на каналі.

Я мав на увазі баланс чутливістю і волюмом на каналі,а ще може бути пробема в компресії,але це мабуть так зразу і не скажеш,з розміщенням колонок ну і плюс ті проблеми що написав п.Гарвас.

 

Сергій, я працюю в цей мікрофон пів року! Дуже задоволений! В мене є думка, що в тебе не оригінальний мыкрофон! Я з російськомовного форуму, там є навіть фото, зроблені мною... Пропоную викласти фото вашого міку...

...Коли забираю ловкість то тяжко співати за заказ хрипну.

Є музиканти, та співаки віртуози, - чув,  а ось мікрофони-ловкачі не чув... 

В мене в самого Бета 87А - за ним такого гріха не помічав. Звичайно, якщо завалити чутливість на максимум, та ще й мікрофон в колонку всунути - то засвистить, але якщо оптимально підходити до розміщення колонок та налаштування пульта, то проблем ніяких. Навіть бувало так, що мікрофон стояв на відстані до одного метра позаду колонки (по іншому стати не було де) то трішечки скомпресував, трішечки менше чутливості і все грає... Якби ви дійсно дали більше інформації про зал, та про сам мікрофон, тоді і проблема би вирішилася простіше...

Якщо мікрофон лівий, то просто треба міняти, а в акустично складних залах (а таких більшість), потрібен графічний 1/3 октавний еквалайзер (хороший, з довгими фейдерами), фідбек найчастіше йде на частоті 800Гц, 1, 2, 4кГц. Знаходите смугу на якій заводиться, вирізаєте і все!

Графічний еквалайзер потрібен для вирівнювання АЧХ тракту. Для боротьби з фітбеком ефективна мастер параметрика. Найоптимальніше, на мою думку,  проц типу DBX Driverack, Behringer DEQ 2486.

Головне посадити смугу по якій іде фідбек, а чим це зробити виріанти є

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти