Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)
Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)

Та ніхто не підсміюється. Я спеціально уточнив про запис, чи лайв йде мова. Коли б це стосувалося запису, то б і не ліз - мене це питання не цікавить настільки. А от визвучкою барабанів таки займаюся і маю легке поняття та невеликий досвід у цьому. Недавно працювали разом на одному корпоративі з : http://www.youtube.com/watch?v=6Ojy3rFF4cI обходяться без софту і коштує їхній виступ ой-йо-йой!!!

Андрію, а що роблять аж 14 мікрофонів на барабанах в живій інсталяції? Можливо, достатньо було б 8, а це розширило би вибір.

Володимире, топікстартер пояснив вище: а вже для чого те все то  за 1-1,5 роки викладу відео

Порекомендуйте багатоканальну  звукову карту для 64розрядної операційної системи,далі ми знаємо чого хочемо добитися

Андрій! Але мені здається, щоб дати якусь кваліфіковану пораду потрібно знати для чого потрібен прилад. Навряд чи хтось тут мав досвід з

подібним використанням звукової карти і софтової обробки. А так поради зведуться до тицяння пальцем в небо. Я думаю, хіба спитати в

звукорежисера Депеш Мод чим вони користуються?

 

мені здається, щоб дати якусь кваліфіковану пораду потрібно знати для чого потрібен прилад. Навряд чи хтось тут мав досвід з

подібним використанням звукової карти і софтової обробки. А так поради зведуться до тицяння пальцем в небо.

Я мав досвід, і маю що порадити. Але це можна розписати на дві сторінки, тому й спитав у Андрія уточнення за кількість мікрофонів. Також цікавить, яка саме обробка планується - чи буде така ресурсоємна, як трігерування, сайдчейн, максимайзінг. І саме основне - бюджет.

Вибачте що пізно долучився до теми! (Мав невідкладні справи) .  Читаю пости топікстартера, і мимоволі починаю розуміти, що тут не йде мова про музику а мова про максимальний, найдорожчий сетап заліза, софту і інструментів...  Щось мені шкода Вас чесно! Той варіант з картою і обробкою Вам наснився у ві сні ??  Чи Вам хтось так сказав ??  Звучить трошки Божевільно! Дуже сильно під сумнів ставлю барабанний сетап з залізяками навіть серії "К".... Навряд чи він коштує 12.000 У.о...  Немотивована ціна... Ну не знаю - ТО моє припущення... Тепер до теми, для чого Вам 14 міків на "кухню" ?? То щоб "кухня" була королевою фідбеку на сцені ??  Чи що ?? Вистачає по вуха 8 - 9 (то коли вже малий знизу підзвучений і 10 коли Бас барабан з другої сторони... ) Моя Вам рада - трошки втихомиртеся з такою кількістю міків. Голвне завдання - визвучити правильно Бас барабан, малий, і овер - хеди (хетом навіть можете не перейматися - при правильному розташуванні лівого ОВЕРУ, він чудово буде в нього проникати)  Поствте на ці два барабани динамічну обробку (компресор), і вистачає по ВУХА - не "утріруйте"!  Зараз взагалі, на сьогоднішний день, стараються мало гейтувати, або навіть взагалі не гейтувати барабани - пролази як раз і утворюють цілісне звучання інструменту - назва якого Барабани!  Іще одне, як що Ви, вже не можете без софту - то є таке поняття як МІДІ ТРІГЕР ! Купляєте крмплект трігерів, купляєте до них МІДІ модуль, і  маєте щастя! Ви в софтовій обробці (через міді модуль) можете не тільки навішати ефекти які Вам до вподоби і навіть міняти тебри і барабани в цілому!  Можливості просто суперські  і викиньте з голови ту абсурдну ідею з тою картою... Удачі Вам! Здровя і мудрих рішень!

І на останок добалю  - так виглядають трігери на барабанх

І Ще одне посилання нат відеоhttp://www.youtube.com/watch?v=p4NQO5gofrg

Можливо, варто подумати про Mackie Onyx:

http://www.mackie.com/products/onyx1640i/

 

DEEP FIREWIRE INTEGRATION
The Onyx 1640i is the flagship mixer of the series, boasting a full 16x16 FireWire interface, allowing for something that a DAW could never do alone: A true tape-style mixdown.

If you are doing a real analog mixdown, you will surely benefit from the premium features that the 1640i provides. Send all channels simultaneously to your DAW, get them recorded and apply your plug-ins. Once you have everything edited and ready, you can simply route up to 16 streams straight back into the 1640i’s channel strips. You can choose to apply some of that lovely Perkins EQ if you wish.

Бедзю Іванишин, я з Вами згоден - 8 мікрофонів для класичної установки достатньо. Але ж може бути ще купа різної перкусії, і 2-3 перкусіоністи :)

Трігери - гарна річ. Ще пару конденсаторних міків на овери, швидкий комп з Superior, ASIO карта на 4-6 виходів - і все :)

До речі, барабани в такому разі можна використовувати будь-які. Залізо тільки буде знамітись мікрофонами; решта - мідісигнали.

Влодзю, топікстартер мовчить напевне про 4 ох перкусіоністів...  Не говорить до кінця !  Як так то згоден! 

мовчу,тому що не маю можливості систематично заходити на сайт)))за поради велике спасибі!!!я  мабуть добре не уточнив,барабанами добре володіє мій друг,який на них і гратиме,я ж знаючи про існування сайту,вирішив звернутися за допомогою,так як питання тільки у звуковій карті,я достеменно не можу описати барабани,віртість установки вказана разом зі всім,і підставками,тримачами,фотографію постараюся сьогодні вечером виставити,коли буду на студіїї де вони стоять.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти