Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)
Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)

ідея з тригерами-класна.Я ж кажу,людина яка чудово володіє грою на барабанах,компетентніше могла б з вами спілкуватися,я ж ніколи не  займався звукорежисурою.Можливо й не треба стільки мікрофонів,мій друг виконуватиме сольні номери,де потрібно щоб чітко можна відслідкувати динаміку звку,легкі дотики до ободів і т.п..

Якщо ставити трігери і працювати з міді-сигналами, то навіщо "кухня" такого рівня? підійдуть самі прості барабани студентського рівня.

Можна ще поставити електронні, якийсь V-drums чи Alesis і не треба ні мікрофонів, ні трігерів і звучання яке хочеш.

це дійсно так,у нашому випадку інструмент зроблено з якісного матеріалу,поряд стоїть Макстоун,просто не хочеться слухати після Тама,тому потрібно мікрофони,але якщо в одному номері хочеться показати якісний звук хорошого інструменту в оригіналі,то в слідуючому номері хочеться показати як можна змінити звучання ударних,так щоб було якісним але відрізнялося,щоб можна виконати твір з іншого жанру в іншому звучанні,тобто я переслідую мету швидкого переналаштування звучання ударних,а це можна зробити тільки за допомогою софту.,або електронних барабанів,щоправда від них ніколи не получиться добитися такої динаміки як на справжному дереві,та якісним сплавом тарілок.

Напишіть хоча б жанри...

барабани в такому разі можна використовувати будь-які. А як же кальф від гри на добрих барабасах? .

Пане Пете - не зовсім "самі прості"!  Тому ще є  можливість підмішування акустичного сигналу з трігерованим.  Самі розумієте, що "самі прості" барабани, не дуже й підмішаєш... :))

Ну і електронні барабани вони є мобільно зручні але тембрально мертві...

Перш за все ми говоримо не про запис, а про лайв. Якщо ставлять трігери, то звучать семпли, і тоді підзвучки не ставлять (хіба оверхеди). Що тоді підмішувати?

А якщо є хороші барабани, котрі добре звучать, то для чого трігери? (Бувають варіанти з поганою акустикою залів іт.д. зараз не про це)

електронні барабани вони є мобільно зручні але тембрально мертві 

  А чим відрізняється звучання електронного барабана від "трігерованого"?

І там і там йде міді сигнал, а звучить  записаний семпл.

  Напишіть хоча б жанри...      

джаз,джаз-рок,джаз-фюжн,фанк

 

джаз,джаз-рок,джаз-фюжн,фанк. Ха! Тут треба грати і не заморочуватись подібним. IMHO (!)  Інструмент тут тільки засіб висловлювання емоцій музиканта. Зміна звучання барабанів тут мало що дасть. Чесно кажучи я ще не чув щоб барабанщик хотів різних звучань. В них переважно свій грандіозний "мінінгіт" - пошуки між мензурами барабанів, пушуки дерева, чи поєднання різних порід в кадлах, пошуки підходящих товщин і моделей пластиків, пошуки в різноманітті "заліза" свого звуку. Пружини, резонатори, метал, чи клепка на снер. Якщо клепка, то які мензури і які поєднання дерева. Це не 910-а The Best! і все... Бедзьо то все б ліпше пояснив, бо я далекий до цих "страстєй-мордастєй".  Чесно скажу що я Вам заздрю Андрій, ми ніяк не зберемо нормальний сетап мікрофонів щоб перезвучити барабани, так як би хотілося.

.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти