Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Shure PG48
Shure PG48

Доброго дня!!! Панове, чи не підкажете мені "щось" про цей мікрофон... чи варто його брати на весілля???  Можливо Shure PG58??? Яка між ними різниця???

Не варто.Хіба для підзвучки саксофона.Та й то не факт.

Дякую за відгук...

а що скажете про Shure PG58???

Є таке нормальне бажання зекономити (в кожного). Але правда життя така, що для професійної роботи немає мікрофонів дешевших ніж 100 баків(за б.в.). Є дешеві мікрофони з дуже пристойним звучанням, але на малій потужності, коли пробувати в хаті. А коли починаєш визвучувати в залі (з паскудною акустикою) на потужності, от тоді і видно всю різницю.

pete fedyshyn, що ви мені порадете робити?

Я хоч і не п.Федишин,але пораджу поритися в розділі "куплю/продам",там один чоловік продає б/у Shure Beta 57.Ото був би дуже хороший варіант.Ше десь там же,пригадую,хтось продавав AUDIX OM05 за 1000грн,також класний мікрофон.І ще,на мікрофонах нема чого економити-боком вилізе!Хоча я недавно собі до колекції прикупив Shure PROLOGUE 22L  за фігню-чудовий мікрофон.Але то називається "підвернулося".Такого не знайдеш (хіба убитий).Вирішуй.Зичу успіху.І ще раз:НЕ ЕКОНОМ НА МІКРОФОНАХ!

Дякую за відгуки!!!

Загалом Shure SM58 вважається промисловим стандартом вокального мікрофона, і не тому що він найкращий. Просто це необхідний мінімум для професійного вокаліста. Звичайно є мікрофони набагато кращі, під різні голоси підходять різні мікрофони, але 58-ий найбільш універсальний, в нього будь-який голос звучати буде пристойно. Найкраще брати  мікрофони (класом не нижче 58-го) від різних виробників і пробувати. Якщо немає такої можливості то з Shure SM58 не помилитесь.

Дякую... тобто про серію PG кажете забути???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти