Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Shure beta 57a
Shure beta 57a

Скажіть, як він позрівняно з см57. Чи можна припустити, що це те саме порівняння, що beta 58 і sm 58?
Цікавить для студійної роботи.

Був у нас Богдане См 57 Бета, зараз маємо См57 звичайний, мені особисто більше до душі класичний варіант стандартного СМу57... В кождгого з нас свій смак!  Я би не міняв...

А мені особисто те як передає голос beta 57a дуже навіть до вподоби.Якби була потреба купляти мікрофон для себе замовляв би відразу.Правда користуюся AKG D5 i Shure PROLOGUE 22L такої потреби не виникає.Але мав би лишні гроші...:-). 

Дякую за відгуки)
А скажіть, серія бета дійсно присолоджує звук, чи це міф?

Про бету не скажу чи "присолоджує" чи "присолює", а СМ57  без окрасу передає звучання, недаремно це уже багато років офіційний мікрофон президентів США.

Тут більше питання, що через нього збираєшся писати. Для прикладу - якщо Скваєр через 100-доларовий комбік, то без різниці, це Beta-57 чи SM-57. А от коли Страт Де-Люкс через Маршал-2000, то різниця такой буде. І то, більше смакова, ніж якісна. IMHO. P.S. Користуємось SM-57. Влаштовує цілком під наші завдання. Хоча була задумка взяти Audix I-5.

Здебільшого духові, і перкусію.
Згодом планую взяти Fender Super Champ xd, поки що писав через преамп ART pro mpa II, і обробляв в Guitar Rig та AmpliTube.
В мене є см57, мене просто цікавить різниця в звуці. Що являє собою бета, бо немав з тим справи.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти