Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA-600
KORG PA-600

А моя думка що заклеювати клавіші у салафан чи в плівку це признак настоящого рагулізма. Як людина вище сказала-треба перед кожним весільним заходом мити руки. Попробуйте-чомусь завжди йде брудна вода. Ну а якщо тільки но руками брав шашлик і одразу тими масними пальцями до кляпи??? НУуууу- так і та клавіша буде виглядати...Просто треба до інструменту обережно відноситись, і буде тобі все служити довгі роки.

Знайшов стилі SET. не поганий в неті для Корга Ра-600, знаю що не тут пишуть про стилі,  але може хтось хоче доюзати свого 600 коржика.

Скачати  http://www.mediafire.com/download/0duvhy9o74nwrqd/Pa600.SET.rar

Відео стилів  https://www.youtube.com/watch?v=3l4wu_T34Ck

там є також дуже хороші звуки.

Доброго вечора . Маю цей інструмент уже 2 рік.  Коргом задоволений дуже, тільки ось появилась в мене проблема з переходами 3 і 4 на стилях. Кнопки потребують більших зусиль при натисканні , ніж перехід 1 і 2. Може хтось з цим зустрічався, порадьте, що з цим робити (не хочеться витискати їх з надмірною силою).

Ну а якщо самому вскрити синтезатор і контакти під гумками прочистити спиртом від пороху, це не поможе?

Хотів спитати чи можна змінити заставку загрузки у корга па 600?

А на що плануєте заставку поміняти на Корг Ра-4х ? 

Ну я бачив на відео як це виглядає, і мені сподобалось хочу собі так зробити..!??

Ну а якщо самому вскрити синтезатор і контакти під гумками прочистити спиртом від пороху, це не поможе         Ні,шановний, це вже не поможе.  

Хтось знає як...???
ТулейБіч,умнічаєш..."лошка" радиш пошукати. Забув лосю, як ще сам не так давно ним був і клянчив то мануал,то стилі до і30...Пригадаєш сам і вибачишся за свою гниловату писанину,чи створити темку і скинути твої лоховскі питання? Чи ти думаєш, що твій і30 - золотий батон? Гляди сам не лоханись. І не почни скулити тут на форумі,що тобі знову щось "зламали..."

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти