Головна сторінка » Список форумів » Весільні традиції » Поділюсь матеріалом для проведення весілля
Поділюсь матеріалом для проведення весілля

Скоро буду дружкою на весіллі,і дуже хочу подарувати молодятам гарну пісню,щоб і з тематикою була влучна

З тематикою чого?

Вітання молодятам)

Пані Оксана, напишіть мені на мою електронну адресу і я вам скину свій архів, там привітань - читатимете не перечитаєте, хоч ціле весілля вітатимете. Tumowyk.frech@yandex.ru

Олексанре дуже вдячний за матеріал, всіх благ вам... Дякую!!!

Олексанре дуже вдячний за матеріал, всіх благ вам... Дякую!!

Пане Олександре,дуже дякую Вам за таку велику кількість корисної інформації:)Всього хрошого Вам:)

Пане Олександре,дуже дякую Вам за таку велику кількість корисної інформації:)Всього хрошого Вам:)

Страшенно цікаво,що за матеріал такий.Пане Олександре скиньте будь-ласка ще й мені.Дякую.(Yarema82@ukr.net)

Страшенно цікаво,що за матеріал такий.Пане Олександре скиньте будь-ласка ще й мені.Дякую.(Yarema82@ukr.net)

     Всі запити виконано і обіцяне розіслано всім хто залишив свої електронні адреси. Але, друзі, ще раз і ще раз і ще раз звертаю вашу увагу на те, що пишіть мені на електронну адресу, тоді я ОБОВЯЗКОВО відправлю обіцяне бо свою електронну скриньку перевіряю як мінімум кожного дня, а тут буваю не так часто. 

    Успіхів вас усім.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти