Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Sennheiser E 815 S-X
Sennheiser E 815 S-X

Що скажете про такий мікрофон, панове?

Загального призначення. Ну там для озвучування на шкільній лінійці, домашнього караоке.

 

який самий хороший мікрофон підходить для вокалу..підкажіть?

Бери найдорожчий,не прогадаєш.Хочеш конкретнішу відповідь-конкретніше сформулюй запитання.А то воно якесь...школярське,чи що...Дивно:з такою аватаркою ставиш такі дурні запитання?

Sennheiser хорош? якщо не, другий придложи..

Еех...Піти і попробувати поспівати ліньки?Ну тоді можу порекомендувати найуніверсальніший мікрофон всіх часів і народів:Shure sm58.Sennheiser брати не радив би-бояться ударів.

Sennheiser  MD431.  Модель 1986 року. Не прогадаєш.

Хто боїться ударів??? Sennheiser? Да я вже збився з рахунку скіль раз вони в мене падали! І разом з стійкою клювали пол, і самостійно... Пофіг їм, по-фіг! І звучать НОРМАЛЬНО! Звісно, для мажорів це "озвучка шкільної лінійки", а як на мене - НОРМАЛЬНО! Якщо голос противний - купуй хоч діамантовий мікрофон, всеодно противним залишиться. До моїх мікрофонів маю лише одне зауваження - не подобається мені їх робота із ТС VoceLive 2. А так...

Доречі: ударів бояться конденсаторні мікрофони, динамічним - пофіг. І це не залежить від бренду. Кажуть, що конденсаторні звучать краще - особисто не чув. Ціна однакова (наприклад мої є і у тому, і у тому виконанні).

Так,в порівнянні з конденсаторними,динамічним пофіг удари,але не в однаковій мірі:один мікрофон здатен витримати потужні удари з такою деформацією сітки,що реставрації ніяк не підлягає;інший впаде зі стойки на плитку і все-верхів як не бувало,звук як з радіо-"колгоспника".Так-то.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти