Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть розібратись із роботою компрессора.
Допоможіть розібратись із роботою компрессора.

Шановні колеги допоможіть розібратись як правильно використовквати компрессор?В даний час маю Saundkraft Spirit Folio 12\2 І компрессор Alesis3630 (так і купив із такими настройками),компрессор підключений через общий інсерт-входа,получається що мінус ,микрофон і сакс іде через один компрессор.Звук влаштовує і мене і попереднього хазяїна апарата,так і працював бе але підкажзують що це не правильно ,компрессор потрібний тільки для мікрофона а для мкзики не потрібний,так як у мікрофона і у мінуса різні потреби,іще в пульту немає на макрофонних входах інсерт входів,получається що мікрофон включати в компрессор а виход в пульт?Підкажіть будьласка як правильно?Буду дуже вдячний.

Компресор включаються в інсерт. При бажанні в Spirit Folio 12\2 можна самому зробити інсерти.

Він піключений через ісцерт тільки обший,це првильно чи ні?

Фонограми вже скомпресовані. Навіщо робити це повторно?

Не треба компресора. Відчуваєте крайню потребу в ньому?

Продайте і забудьте...

Дядько Хапко!  

Якщо сумніваєтесь чи треба, то не треба!

Дякую!!!

Дядько Хапко, Відчуваєте крайню потребу в ньому? Продайте і забудьте...

Ай маладєц! Популярно... Ну в принципі що тут пояснювать коли апарат чоловік  " ... (так і купив із такими настройками)..." 

ruslan7423, раджу вам спочатку розпитати у "метрів" та почитати в Неті про те, а що ж то воно за залізяка така той "компресор" і для чого він тра, тоді точно будете знати чи варто було взагалі вам його купувати. 

Без компресора не виступає жодний артист, якщо люди не знають, що з ним робити, це не означає, що він не потрібен, раджу Вам всерйоз вивчити його роботу і налаштувати під себе, це робота не легка, але вартує того, я без компресора вже не йду навіть на дешеві заміни співати...

igortyr4un, "...я без компресора вже не йду навіть на дешеві заміни співати..."

 перший чоловік який всетаки признався (уважуха!) тут усім нам, що працює таки задешево (тобто коли плалять дуже мало)...хоча й з компресором.... А то кого не спитай так усі так дорого залабані що аж жодної вільної неділі не мають

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти