Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Парадокс чи непорозуміння? 15w700
Парадокс чи непорозуміння? 15w700

Якщо я правильно зрозумів то це варіант на динаміках 15W700(15ND830) і драйвера ND1460, замість якого буде використовуватись 4544. Повторювалась схема фільтра яка є в документі для проекту?

Фериту я не використовував. Дріт товщиною 1мм. Фільтр як на схемі один в один. Тільки у схемі вказаний один ВЧ динамік а у мене BMS4544.

Ця схема?

Так, саме вона.

Якщо дійсно все повторив як на схемі, питань взагалі не повинно виникнути. Якщо не полінуєшся, то сфотографуй своє дітище і виклади сюди, треба подивитись як з індуктивностями вирішив питання. І ще одне, все таки, чим міряв індуктивність катушок?

Закину фоти завтра. Тобто сфоткаю. Міряв мультиметром, забув його модель. Коротше за 600 грн взяв)

Деякі виробники для здешевлення фільтрів мотають котушки з металевим осердям. При цьому потрібно менше дроту, і можна використати дріт з меншим діаметром.

 

Якщо Ви не вставляєте осердя, то щоб намотати котушку 1,8mH, потрібно досить великий кусок дроту. При його товщині в 1мм, на котушці буде осідати значна частина потужності. Товщину треба НЕ МЕНШЕ 1.8мм. А у Вас ще й дві котушки. На них і осідає ваш "тикс".

Такий варіант теж можливий, за рахунок того аби набрати індуктивність в 1.8mH довжина проводу буде складати не менше 35-40метрів, а це втрати по потужності яка буде розсіюватись на індуктивностях.  Дійсно, товщини 1.0мм для НЧ спектра мало! Я таку товщину використовую лише для індуктивностей драйвера.

Доброго всім здороля) Хлопці, може мені хтось зробить цей фільтр по людськи. Я заплачу грошенята, лиш би толково звучало по феншую. Фільтр на високі мене цілком влаштовує. Тільки низ переробити треба. Дякую.

Любомир, для початку скачайте простеньку програму - генератор звуку, встановіть собі на ноут або комп і прослухайте свої колонки скажімо так від 50 до 150 гц. Якщо на таких частотах не відчуєте значного підйому - фільтр тут ніпричому, проблема в ящику і неналаштованих фазоінверторах. Просто фільтр, в якому частота поділу 2кГц не може впливати на частоти нижче 1000 герц  не говорячи вже про 50-100гц.http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=146102&page=4 - тут почитайте 73 пост

Для того щоб зробити правильний фільтр, треба для початку з допомогою вимірювального мікрофона та програми smaart, заміряти ачх та фчх динаміка та драйвера з рупором в готовому ящику, і вже тоді по результатах виробляти фільтр,  не забуваючи що 15" з однодюймовим драйвером це завжди комроміс. 

А більш менш професійно у Львові займаються замірами та фільтрами Костя Баклаєв 067-763-89-89 і Юрій (прізвища не пам"ятаю) 097-914-18-65, решта - хоч і виготовляють фільтра то без замірів - а це вже фільтр - пальцем в небо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти