Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Парадокс чи непорозуміння? 15w700
Парадокс чи непорозуміння? 15w700

Дякую Буду дзвонити їм. Бо достала ця відсутність низу))

що Ви вважаєте низом?

ще раз повторю - тут не в фільтрах справа, а в я ящику і портах

При тестуванні динамік не програє частоту в 60 герц. Ну і т.д. Вокал фактично без низів, таке раження, що співаю 2-3 кГц. На пульті низ на максимумі на вокалі! Динамік звучить більше серединою і немає віддачі на низах. Мабуть потрібно переробляти ящик. Тому спочатку доКості. Я минулого тижня йому дзвонив, він казав підїжджати. Але цікаво, чому фірма виробник дає креслюнки і по них не звучить.?

Я наприклад із сайту Eighteensound нічого взагалі не робив, та і з динаміками їхніми справи не мав. Якось більше до душі припали B&C. Робив декілька проектів з їх сайту, все звучало на рівні. Якщо розміри ящика видержані з тими, що на оф. сайті, все повинно звучати, ну і звичайно при умові коли ейтіни справжні! Був один випадок у товариша, в нього були колонки на селекшинах, але за багато років експлуатації потріскались гофра, заніс до якогось майстра, той йому вклеїв свої, наче аналоги, але параметри попливли. Колонка автоматично перестала грати нижче 80Гц.

Ейтіни справжня Італія. Купляв у Олега (Гарбуза) Довбицького))

Топікстартер, а як може звучати АС, коли розрахунки зроблені на драйвер пропонований виробником, а використовується інший? В двосмуговій АС якісно відтворити широкий спектр частот важко. Тому і існують триполосні топи. Та і без сабів бажати почути гарне відтворення низьких частот утопічно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти