Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » не завантажується фото (Завантажте правильний малюнок. Файл, який ви завантажили, не є малюнком, або
не завантажується фото (Завантажте правильний малюнок. Файл, який ви завантажили, не є малюнком, або

допоможіть!!!!!!!

хочу завантажити фото мікрофона........розмір фото міняв.....і все рівно....Завантажте правильний малюнок. Файл, який ви завантажили, не є малюнком, або є зіпсованим малюнком

Переконвертуйте в інший формат.

я вже зугружав перевірені файли,  які колись вже використовував на йьому сайті??????

 

міняв формат ...не помогло!!!!

 

 

Помилка сервера

Скоріш за все команда сайту вже знає про неї, тож не варта хвилюватися. Скоро все працюватиме.чому невантажиться фото

В мене та ж сама проблема... 

Два тижні фото не загружається, Як це  " не варто хвилюватися".!!!!!!!!!!!!!

Прошу вибачення,дійсно це була моя помилка.Все загружається,просто для зручності я перейменовував файли і вони чомусь не хотіли завантажуватись,а коли залишив їх "рідну"назву з англійськими буквами,та циферками-то все пішло нормально.  З повагою,Михайло.       До речі для тих хто не в курсі конвертувати(стискати)фотографії найліпше в звичайному,вбудованому у вашу вінду     Офіс пікчер менеджер,і ніякі спеціальні конвертори не потрібні.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти