Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Панове музиканти.Підскажіть як правильно працювати із конвектором стилів Style Works 2000 Universal.
Панове музиканти.Підскажіть як правильно працювати із конвектором стилів Style Works 2000 Universal.

Топікстартеру:

1. Під'єднуємо інструмент до комп'ютера по MIDI, налаштовуємо StyleWorks на вивід стилю на мідіпорт і контролюємо процес створення чи редагування стилю на інструменті рідними звуками.

2. Після редагування фінальну версію стилю зберігаємо на носій  (дискету, флешку) і переносимо на інструмент.

Я і дійсно ніколи не працював із такими програмами.Тому і написав,за що дуже вдячний Вам,щоби мені пояснили.Може вашими порадами скористається не один лише я . 

Підштовхнути знайти відповіть самотужки корисніше, аніж просто підказати :) ...

Правильно, так навики залишаться... А якщо просто підказати вийде - зробив, забув, знову питаю...

Можна поміняти все в стилі кожен інструмент та і бас бочку,тільки до цієї програми ще тре використовувати програму секвенсор типу сонар або кубейс.Там є така функція як імпорт експорт,і через неї треба посилати стиль або кусочок стилю в секвенсор ,там редагувати або переписувати хоч кожну нотку та потім знову експортувати в стиль воркс та зберегти стиль.Я мав колись Е-66 та робив собі стилі таким чином,але щоб чути як воно грає в Е-66му то треба підключити синт до компа по міді шнуру(на даний час простіше мати usb-midi шнур) або якщо є в компі гейм порт то є також шнур до нього.Все це робиться ,тільки треба посидіти,тим більше що є інтернет.Коли я цим починав займатись то ще немав інтернету та не було можливасті в кого спитати, та сам в всьому розібрався.

Маю Style Works 3.76 останньої версії можу скинути кому треба пишіть і вона стабільніше працює ніж 2000 на Windows 7

 

1 .3.76 має багато хто.

2. Хто хоче дійсно щиро поділитись - викладає на файлообмінники і дає посилання.

нарахунок останньої версії, скиньте посилання сюди де можна скачати робочу версію, без всяких обмежень, або на пошту мою weriga1@mail.ru

А яка є остання версія цієї програми,під яким номером,хто знає ?

Недавно скачав версію XT universal 4.50,все те саме що в 3.76 ,тільки додали шостий пункт-Logical editor,хто зняє навіщо він і як ним користуватись?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти