Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Панове музиканти.Підскажіть як правильно працювати із конвектором стилів Style Works 2000 Universal.
Панове музиканти.Підскажіть як правильно працювати із конвектором стилів Style Works 2000 Universal.

Панове музиканти.Підскажіть як правильно працювати із конвектором стилів 2 EMC Style Works 2000 Universal v 1.99.Відкриваю configuration-находжу свій інструмент,потім-fail та закидаю стиль,відкриваю stile editor і ось після цього трішки не зрозуміло.Нажимаю по динамічках щоби прослухати стиль та поміняти звуки ,чомусь не грає.

1. Fail - це зле. Деталізуйте повідомлення.

2. Нажимаю по динамічках щоби прослухати стиль та поміняти звуки ,чомусь не грає.

А що має грати? :)

Там є Fail Load-тобто загрузити файл,та Save-тобто зберегти скорвентований стиль.Ну а грати має цей стиль який загружається ,тому що як можна знати який звук чи інструмент звучить на одній із цих  доріжок.Тому що стилі беруться із різними форматами із різних інструментів,а потім конвертуються у свій формат залежності у кого який інструмент.Тобто замість бас гітари може звучати флейта,а замість барабанів ще якись інший інструмент.ЦЕ НА МОЮ ДУМКУ.

Fail i File - "дві великі різниці" :)

Якими звуками повинен грати стиль з StyleWorks?

Вибачаюсь за помилку.Дядько Хапко,я щось неможу тебе поняти.Якщо ти щось знаєш, то будь ласка напиши про це конкретніше.

Який пристрій має видавати звуки, які ви хочете почути?

В тому і річ,я неможу зрозуміти чи є у цій програмі прослушка стилю.У мене Roland e-66 із флоп-диском.Хоч і старий варіант синтезатора но мене цілком влаштовує.У мене файл тип STL .Я конвертую, наприклад файл STY Ямаховський в свій STL,то може  звучати інший інструмент.Або я хочу поміняти інструмент який мені подобається наприклад,лучшу бас бочку чи бас гітару.Тому я звертаюсь,щоби прояснити ситуацію.

В СтайлВоркс якщо щось і буде звучати то тільки на синтезаторі звукової карти, а уж повірте мені, що там ні басбочку ні гітару не накрутиш. Таке звучання тільки для того, щоб мати уявлення - чи сконвертувалося взагалі і як саме. Всі редагування стиля робляться на КЛАВІШІ!!! І тільки на ній. Завандажив стиль, конвертнув його в то що треба, записав на флопік/хард/флешку/ЗІП/і т. д. знаіс в клавішу і рулиш... От тоді матимеш щастя.

Юрку, я намагався підказками заставити топікстартера думати та аналізувати, а ти ще й дав невірну відповідь :)

Пропоную скріншот для аналізу:

То як? :)

    Так як чоловік запитав, так я йому і відповів... Просто судячи з його поста, він хоче почути звучання стилю як на клаві, а також, щоб були всі інструменти його синта в Стайлі... Сам знаєш, що так не буває. Також знаєш, що зі стайлом працюю не один рік і знаю що він може... Але знову ж таки, топікстартер не вказав, що він використовує якісь зовнішні синти типу VSC, тому сумніваюся, що він почне думати в тому напрямку - замало досвіду роботи з софтом (судячи по постам).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти