Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Потрібна порада
Потрібна порада

Автор закинув на наш сайт мінусовку, не зважаючи на слабу підтримку суспільства /поганий текст/ я переробив текст щоб був зміст та підтримав автора на сайті, написав що пісня стала чудова що можливо я її виконаю на фестивалі,на що автор відповів що я не маю право цю пісню співати бо не маю авторских прав на цю пісню. Тоді питаня? Навіщо тоді закидувати мінус як що її не можна співати. Підскажіть що робити? З повагою до Всіх Юрій.

Візьми  другу  пісню.

чим ти переймаєшся? Авторів знаєш скільки може бути! А якщо ти виконаєш тоді що? Він тебе ,,застрілить?'' ой насмішив)))співай наздоров'я!

Як для мене, мені було би приємно як що хтось співав мою пісню та жаба не давила,а навпаки. Просто немає тут логикі для чого скидати авторський мінус, а потім казати неспівайте бо ти немаєш авторських прав. Можно взяти іншу пісню просто ця дуже подобається тим більш я зробив корекцію тексту і вона стала більш гарнішою. Шкода що автор егоїст та не розуміє що я не хочу в ньго її красти, а зробити цю пісню як можна гарнішою бо вона Українська.

Юрик, да ти плюнь на ту пісню і на її автора тай усі діла...  Він же сюди виклав те своє творіння лише для того щоб "маси ознайомились з його творчістю", причому виклав "зажовану" МП3-шку, а не оригінальний файл мінуса у WAV форматі. Чому? Тому що за оригінальний WAV мінус хлопченя хоче грошиків. Так то. І одразу мабуть чимало... То тепер таке кругом - Ні ноти без копійки!!! Так що Юрку, коли маєш бажання - заплати яку гривню тому писаці, станеш одразу йому товаришом і так сказать "потрєбітєлєм його творчості", а не маєш бажання платити - плюнь на то всьо надуте авторство, візьми якусь другу пісню тай їдь собі не свій фестиваль і волай її для людей та в собі в своє задоволення.

А що то за пісня хотілося б знати, Юрко дай ссилку най люди побачать... Я того автора про котрого пише Юрко Рубай не знаю, але скажу так - Коли не хочеш, щоб люди співали твої "творіння" (популяризуючи тим самим серед людей і тебе і твою творчість) так нічого викладати їх у вільний доступ в Неті. Закинь на файлообмінник і як кажуть дери бабло за ссилки на оригінали своїх WAVок якщо на них такий великий спрос. От всі діла... А то бачиш творчу людину капец як розстроїв...

Ця пісня є сайті,   Джон Сергій Тихоненкo "Я ЖИТИМУ В ЖУРБІ" 

Послухав я цю пісню, М-да... "Журба" полнєйша, конечно у всіх відношеннях... А що головне прикололо - заявлена як РОЗВАЖАЛЬНА і ТАНЦЮВАЛЬНА... . Можна з ума зійти...  Високохудожня та інтелектуальна вєщ я вам скажу Прикольно, в описі вказаано що авторські права захищені... А ким захищені не сказано...  Незнаю Юрку на який ти фестиваль її збирався везти показувати, та думаю що такий "розважально-танцювальний" номер буде просто могилою для виконавця на тій сцені.... Однозначно бери готуй інший номер...

Можливо так і зроблю. пісень українських багато. Дякую.

Доброго здоров"я Юрій!!!! Що хочу сказати: пісня тай пісня в кожного свій смак сказав Бобік облизавши щось Шарику!!! Звісно можете виконувати і навіть замінити де які слова, тільки не писати і не казати що це Ваша пісня. (Хоча зараз і кажуть і пиуть що хочуть,про які авторські права мова, в нас держава без правил особливо наша музична культура) та я Вам можу назвати багато прикладів плагіатства,ну і що? Антонову  чи Кіркорову ми не башляєм інавіть не питаєм дует Світязь чи Паліка співати твою пісню чи ні? А скільки ми перекручуєм слів. Так що співайте на здоров"я і навіть нічого нікого не питайте.

Абсолютно солідарний,ще й додам;автор повинен бути безмежно вдячний"фінансово"за популяризацію свого опусу.А якщо сер,йозно,то -що в інтернет попало,-те автоматично стає власністю суспільства.Хай живе Гай Фокс !!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти