Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » DYNACORD 600-3
DYNACORD 600-3

Підкажіть будласка хто працює чи працював на 600-3 дінакорді як що його підключати на 2.66 ом тобто 2 низи ентіни 4 ом. і в паралель 2 топи селейшен 8 ом. чи буде так добре.і ще цікаво як буде працювати низ зерез фільтра бо працюю з кросовером.дуже важлива ваша думка бо хочу придбати цей мікшер а нема де попробувати.зараз працюю на 1000-1 кидаю його на топи і окремий блок через кросовер на низи.цікаво чи варто все продавати і ставити 600-3 на весь апарат.Наперед дякую.............

Я думаю що не варто.Я працюю на другому,також  навантажую його на топи і парк(З кросовером) на низ.На одному усілкові якісного звуку у Вас не буде,можливо за винятком якісної фірми наприклад  того самого дінакорда якщо фільтра в колонках зразу розраховані одна для одної(НИЗ З ТОПАМИ) і то якість не завжди Вам сподобається.Я також займався цим питанням і  грамотні люди пояснили щоб зробити якісні фільтра на потужність 500-800  ват вони будуть мати гарну вагу і розміри і все одно будуть певні проблеми з частотами тому я вирішив возити ще одного усілка.

0215 дякую за відгук

а як що тільки на топи що буде краще 600-3 чи 1000-2?

А чим Вас не влаштовує 1000-1 ?

олексій він мене влаштовує.але хочеться менше тих шнурів підсилювачів кросоверів.!!!хоча незнаю чи буде так  правильно.

Якщо менше підсилювачів та кросоверів - то, як варіант, активний саб. Правда трішки більше довгих шнурів. Або ж пасивний саб, але з вбудованим РІДНИМ ЗАВОДСЬКИМ фільтром, правда цей варіант гірший ніж попередній. Особисто я також возю для сабів парковський DF1404, так є більш функціонально та з меншим навантаженням на основний підсилювач. Та і безпечніше, недай Боже що сталось то можна долабати і без сабів...А різниця в ціні між першим(Б\У) та третім(новим) дінакордом суттєва, тому я розумію ваше питання.

Serjoga, а по скільки ват ваші топи, і по скільки дюймів динаміки там стоять які йдуть на динакорд ? Питаю тому, що сам недавно придбав цей мікшер, і вішаю на нього  трьохполосніі Dynacord FE 15.3 (400 W  RMS, 8 ОМ),  звучанням задоволений, правда працював в приміщенні, а на вулиці, ще поки не випробовував. І ще, сам динакорд видає 500 вт, 4 ом, тобто на 8 ом прибадає по 320 вт, от і ломаю собі голову, чи буде він їх нормально  "качати", можливо Ви , або хтось підкаже ??? Або якщо замінити їх на ZX4, можливо буде ще краще по звучанню, та й трохи компактіші вони.

Три полоси є три полоси. Трьохполоска завжди цінилася. У пана Євгенія з Умані є такий комплект Дінакорд Повермейт-2 та EV ZX-4. Спочатку йому було забагато низів, але згодом звик. До хорошого звуку теж потрібно звикати.

Олексій гурт ...

Ваші колонки  Dynacord FE 15.3   кращі  за   EV ZX-4 , але не чекайте від них  чуда на вулиці ...чудо буде коли прикупите , хотя би один , "відповідний" саб

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти