Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи можна заробляти музикою????
Чи можна заробляти музикою????

Бодя, є така народна мудрість, яку ПОВИНЕН ЗНАТИ кожен музикант. Тато грали теє мали,- і я граю теє маю.... !!! То не образа, а СТРАХОВКА ДЛЯ МУЗИКАНТА !!!

Без образ. І кожен музикант повинен це знати і РОБИТИ ВСЕ ВІД СЕБЕ МОЖЛИВЕ щоб це було не про нього. Якщо є тільки творча складова (музична) і не має комерційної, то та приказка саме для таких, і вона дуже швидко стане для них не просто приказкою А РЕАЛЬНІСТЮ.. Музиканти як люди творчі, загалом досить поганенькі (а бо взагалі ніякі комерси),є правда виключення,-  у всіх в музикатів в тій чи іншій мірі транспозиція по фазі (без образ). І мало хто це особисто визнає. А хто це зрозумів, той має шанс щось змінити ( ачи змінит, питання інше). Справа в тому, що закони базару (ринку) не завжди збігаються з такими категоріями як ДЛЯ ДУШІ, ДЛЯ СЕБЕ, ДЛЯ ДРУЗІВ (муз. гра)... Якщо варіант ДЛЯ ДУШІ, ДЛЯ СЕБЕ, ДЛЯ ДРУЗІВ , - заробляти музикою буде дуже не просто !!!

...Все що заробляю, то і вкладаю в залізячки і дротики    каже Юліанович. Перше грубе порушення законів базару !!!  Є дві великих небезпеки для музикантів 1: спитися,

2: неконтрольований МУЗИЧНИЙ  ШОПІНГ. (можна все життя грати на дротики і коробочки) . Прикладів реальних кожен може знайти і сам.

Всім без образ, але воно так є.

 

Studio, повністю згідний. Але я себе невдахою в музиці не вважаю аж ніяк. Грав і граю те що хочу і на чому хочу. Ну а на хліб насущний заробляю іншим ремеслом. Моя ІМНА: щоб бути успішним фінансово в музиці потрібно 1). вміти взяти замовлення; Ну а далі можете розставляти пункти на власне розуміння і бажання. Без вміння взяти замовлення не допоможе ні талант, ні репертуар, ні обладнання з інструментами. По моїм спостереженням найбільш успішніші фінансово це посередні музиканти з недорогим обладнанням. Це моя особиста константація, може й помилкова. (Не закликаю не займатись музичнем рівнем і працювати на будь-чому).

Ну десь воно і так, тоже правильно... !!!  А ті, повторюю,  хто хоче грати і з того шось заробляти про "Тато грали..." мають знати як отченаш.

Зароюляю  тільки  музикою  вже  двадцять  років.(Разом  з  дружиною)

Всім привіт! Коли здобув музичну освіту пішов працювати в школу мистецтв вчителем акордеону і ударних інструментів. Поки розвивався наш гурт створений в 1999 році до 2004 року займався ремонтом машин! ))  (Фах передав Батько царство йому небесне, але  він був сильний музикант духовик). Робив все по машинах - рихтовка малярка варка і тд..  Ті навики дуже помагають мені по житті бо виконую будь-яку господарську роботу практично сам! І Електрик (зробив хаті всю ел. проводку) Сантехнік (опалення водопостачання -все сам двома руцями) зварщик( поруччя дашки і тд) Тож не жалію що руки ломав років 5 над тією собачою роботою, хоча прибутки були з тих машин не дуже великі... З 2005 р повністю відмовився від першого фаху! І стали ми з напарником приацювати плідно і продуктивно суто з музики! у 2008 році залили фундамент "Студії звукозапису" і стало ще цікавіше! Добрих 3 роки пахали на начиння і вже на сьогодення підраховуємо перші прибутки...  Коли все до купи і Школа мистецтв і кабак з весілєми і студія то прожити можна якось хвлв Богу.. Головне старатися і ставити перед собою ціль! І ще є один аспект! Як на мою думку дуже важливий - тре мати напарника! Але то має бути напарник більше ніж брат- чи сестра чи родина, томає бути "дурний сліпий закоханий" в то саме що ти!  З таким напарником можна гори дерти! Який є вже 16років по житті мій Кум, брат,сват))) Сергій Габшій - в двох ті перепони долаються в 100раз легше! Але має бути повна довіра і віддана фанатичність цій справі! Бажаю всім фортуни і здоровя до нашого тяжкого діла... )))))

Богдане, файно сказав... і головне - все правильно!!! Тільки за таких умов буде результат, а як показує практика, на сьогоднішній час є дуже мало людей, настільки "хворих" на музику.

Повністю підтримую тебе, Бедзю стосовно напарника!!! Влучно сказав. Я теж це відчув зі своїм Андрійом. І я не уявляю,  як я міг би працювати з кимось другим...

Що саме розуміється під заробітком суто музикою??? Викладацька робота, халтури, це сюди входить??? Мені здається, що на даний час в Україні заробляти чимось одним практично не реально. Сучасні ресторатори розглядають співпрацю з музикантами не стільки за їхнім професіоналізмом, скільки за те щоб "мало брали.." грошей.  спостерігається і низький музичний рівень замовників, рідко, хто дивиться як і що ти робиш, головне знову ж таки ціна, і як в нас кажуть шоб було голосно. Загальне народне зубожіння не дозволяє людям замовити потужний хороший колектив, а замовити кількох "інженерів можна"... Одним словом запит породжує пропозицію, запиту на хорошу і якісну музику в Україні, у масовому розумінні, немає... Тому музика, для музиканта не спосіб заробітку, а інструмент вираження власних душевних емоцій і пережитвань... Суто моя думка, нікому її не нав"язую...

НУ і ще, купити більш менш нормальний інструмент, акустику, підтримання їх в робочому стані також вимагає капітіловкладень, зробивши не складні підрахунки, розумієш забезпечити сім"ю без додаткового заняття нереально...

  • заробляти музикою реально. Питання: наскільки багато. з голоду не вмрете, але щоб заробляти дійсно багато, потрібно немало вложити і фінансів і праці, і реклами.
  • заробляти можна: халтури, аранжування, викладання, ставка в кафе/ресторані

а заробляти чимось одним в Україні нереально

Я працюю вчителем музики (0,5 посадового окладу) і муз.керівником в дит.будинку (0,5 посадового окладу). Ну і плюс "жалтури".Дякувати Богу, поки що з голоду не помер. Хоча не "жирую". Треба визначитись , хто що  і скільки хоче.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти