Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акт. топ Beringer B615D. Чому (глохне) замовкає?
Акт. топ Beringer B615D. Чому (глохне) замовкає?

Починаючи з третьої години роботи, замовкає на деякий час (від долі секунди до декількох). Справа в дефекті чи регулюванні?

Підкажіть, будь ласка, як правильно регулювати гучність на колонці та мікшері. Дякую!

 

Напевно спрацьовує лімітер можливо засильний сигнал поступає

Після третьої години роботи просто ввімкнений на невеличкому сигналі чи на досить великій потужності в роботі на муз. сигналі?

Можливо ще спрацьовує термозахист,я зустрічав таке  на mackie.

Друзі, дякую, що відгукнулися. Причини я зрозумів, та що робити? Бо ж неприємно, коли під час танців замовкають 2 колонки одночасно. Порадьте як правильно регулювати, чи потрібно звертатись до майстра.

Дякую!

 

 

Скоріш за все підсилювачі йдуть у режим термал. Тут декілька варіантів, перший працювати на меншій потужності, другий - збільшити площу радіатора в підсилювачі, або міні обдув того радіатора що є. Але другий, це всеодно до тямущого майстра. Третій варіант, продати і купити щось солідніше.

коли під час танців замовкають 2 колонки одночасно

Якщо дві одночасно, думаю причина скоріш за все не в акустиці,мені чомусь здається що  якийсь глюк в комутації або пульт сам затикається...

Найкращий варіант показати все ваше начиння майстру ....щоб не гадати і не нищити апарат.....

Якщо дві разом замовкають  то це причина перед колонками(скоріше пульт,або ноут чи звукова карта якщо є) 

Шнурі і розетки перевірте

Вчора експериментував. Працював на двох колонках: Behringer 615D і Beta3 12A. В кінці третьої години роботи, не регулюючи гучності, рівня  сигналу, Behr... почав пропадати, тоді як Beta звучить безвідмовно. Думаю, що все пов'язано з перегрівом. Може хтось з майстрів долучиться до форуму і дасть пораду. Чи можна поміняти деталі з термозахисту на потужніші, чи лімітер сигналу? Дякую!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти