Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » DBX DriveRack чи покращить звучання
DBX DriveRack чи покращить звучання

Підскажіть будь ласка чи потрібний DBX DriveRack або якийсь інший процесор звукових систем або чи багато він покращить. При конфігурації підсилювач Парк аудіо S2 і два топи  ( динамік Eminence Kappa Pro 15  і  драйвер P.Audio 450)  без субів.

При умові розуміння суті процесів - покращить, але я би перефразував запитання: "Чи доцільно мені це з економічної точки зору?"

А які функції процесора DBX DriveRack плануються використовуватись? Якщо не потрібен кросовер, то можна розглянути і Behringer DEQ-2496.

Перша ціль це автоеквалізація і фідбек фільтер для поганих залів. 

От не знаю чи добавить він обєму в звуці і зробить звук мягший. 

Behringer  не розглядаю так як не маю довіри до цієї фірми

Беринжер доречі якісніше звучить в порівнянні з мильним Харманоським ДБХ

 

Оба-на, які люди... І як завжди комент "в тему"...

Сергію, хто вам таку дурницю ляпнув про Берінжер? Чи може, являєтеся дилером того ж Берінжера на теренах Вкраїни?

Нэ Юрку то Московітами навіяно...на "ворожих" форумах ...там харман не в почоті .......Вони ,там ,всі адепти віри Електровозівскої ,а "хармановщики" оголошуються безапеляційно єретиками безвухими і предаються привселюдному закляннюПевно Харман менші відсотки дилерам башляє.....тому і звук в них такий мильний.......Бізнес.......маза фака,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))

Ще додам по темі ,працював разок через цей девайс на акстиці Маг МД554 і самопал саби ,живим складом....так от сама ця акустика мені не подобається ,як на моє вухо драйвер "кривий" ,а з цим девайсом і стараннями звукача, саунд зазвучав досить пристойно!!!!Ну в всякому випадку значно краще чим без нього!!!!!!Але мушу сказати анологічних приборів берінжера в користуванні не мав ,можливо вони і дійсно непогані все треба слухати самому.....

Беринжер доречі якісніше звучить в порівнянні з мильним Харманоським ДБХ

А з яким саме DBX DriveRack ви порівнювали? З РХ, РА, 260, 220i чи може 4800?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти