Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть з комутацією
Допоможіть з комутацією

 

Як правильно скомутувати Soundcraft Spirit M8,щоб звучав ефект процесор в моніторі?При під"єнанні за схемою мануала:1 аукс-монітор,3 аукс+2 ретурна-ефект процесор-ефект на моніторі відсутній.Відсутній ефект на всіх можливих під"єнаннях монітора до мастер-секції:monitor,mono sum,phone.Присутній тільки на mix insert,але не регулюється сигнал моно-канала(мікрофона).Метод "тика" не дав нічого.Зв"язка Soundcraft M8+MPX1.Буду вдячний за допомогу

Правильно так як описано в мануалі. Архітектура цього пульта не дозволяє робити подібну маршрутизацію.

Я не дуже зрозумів що вам потрібно.

Правильно так як описано в мануалі. Архітектура цього пульта не дозволяє робити подібну маршрутизацію.

Я не дуже зрозумів що вам потрібно.

Потрібна присутність ефекта на моніторі(!) з одночасним регулюванням, на ньому ж,постфейдерних посилів(aux 3або4) кожного  мікрофона

Простіше:потрібна наявність ефекту на моніторі з регулюванням кількості сигналу кожного мікрофона(інструмента)в моніторній лінії

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти