Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Шукаю майстра по ремонту саксофонів у Львові!
Шукаю майстра по ремонту саксофонів у Львові!

Потрібен майстер по ремонту саксофонів Львів! Терміново!

Оце так діла!?Невже у Львові не має майстра по ремонту саксофонів?

Дійсно хороших майстрів немає,учениці один горе майст ремонтував інструмент (як потім вияснилось взяв 1000грн минулого року) то я після того сам його повністю пересобирав.Є декілька хороших майстів у Харкові і Києві.

А який майстер ремонтував Вашій учениці саксофон ?

Є майстер по ремонту дерев'яних духових. У Львові у музичній академії, Сенькович Андрій Ярославович.

Понад 15 років займаюсь ремонтом саксофонів. Перекриваю подушками власного виготовлення (плаваючий тип) або подушками замовника. Витягування вмятин, пайка, чистка, заміна пружин, осей, притирка сідел клапанів. Наявність токарного верстату та іншого обладнання для ремонту. Надаю консультації по догляду за інструментом. Мій тел. 0973067247 Олег.

Вітаю!

Можливо хтось знає надійного майстра в Україні, який може збіільшити пасть на мундштуку?

0679816118 Валерий з Кривого Рога, робить свої суперові мундштуки за доступними цінами, можливо і рефейсінгом також займається, здвоніться з ним.

Рефейсом він (Валерій) не займається.

Микола Богданович , я вже з ним контактував, так рефейсом не займається.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти