Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір синтезатора
Вибір синтезатора

Шановний sania30, ваш коментар стосується моєї думки, щодо цієї теми? якщо навіть і не до мене звертались, то вибачте звичайно, але від Ваша відповідь - це яскравий приклад примітивізму і обмеженості мишлення людини.

звідки Ви берете собі такі висновки? хтось тут, в цій темі, де обговорюють вибір синтезатора, вказував на те, що вчився грати по ролікам на ютюбі?

 чи можливо, Ви вважаєте себе дуже крутим експертом, котрий "вживу" переграв і перепробував всі синтезатори, тому всі ті, хто слухають "якість звуку" за допомогою ютюба - це для Вас ніхто?

дурниці пишете, якшо чесно. краще б не смітили в темі, а висказали свою думку для людини, котра стоїть перед вибором.

Так Корг Па-500 зроблений в Китаї так як і на даний час переважно всі інші інструменти- але інструмент хороший, Так що моя порада  бери його,,,На халтури класний і зручний,,,

Шановний korgevich, де я таке писав що ви вчились грати з ютуба? А примітивізмом і обмеженням мислення страдаєте ви, бо навіть з вашого акеаунта видно що крім коргів ви нічого більше не хочете бачити, і не можете зрозуміти що людина яка переглянула один ролик на ютубі не може дати об'єктивної поради.

Крутий єксперт також ви, ви ж гарантії роздаєте, а я так собі... - просто помацав цей корг "вживу", бо колись також стояв перед вибором самограя, багато роликів передивився, але в один день зібрався взяв могорич і поїхав до колеги за 70км. Корг був па500 і він мені не сподобався багато чим, але в основному кардинально несподобалось звучання стилів. Ось тако моя думка, але це моя думка і її нікому не нав'язую.

Тому, шановний korgevich, людині котра стоїть перед вибором скажу так, в кожног свої смаки, тому  чим передивлятись купу роликів по інтернеті (слухати їхній зміст від  інших), краще знайти можливість поклацати бажаний інструмент.

 

sania30, Ви не ображайтесь, але перечитайте своє перше повідомлення і самі побачите, що писали. а "коргевичем" я став іще з далеких часів 2000 року, коли сам почав писати міді файли , котрими тоді користувалися всі поголовно, хто мав таку можливість. і 

а про мінусовки лише мріяли, аби хоч десь, хоч якимось чином отримати 1-2 мінусовочки на міні-диску, котрий використовувати далеко не у кожного була можливість.

реєструвався на міді.ру ось і вибрав собі такий логін. для Вас можливо краще, коли людина пише своє справжнє імя і фамілію, а для когось можливо і ні.

Будьте розумнішим і мудрішим, не намагайтесь когось образити, або комусь "тикнути" в лице. Бо такого бардака і в реальному житті хватає по вуха, то хоч тут нехай люди спілкуються приємно і без образ.

Також памятайте про те, що по дуже багатьом і по дуже різним причинам може виявитись так, що людина просто фізично не зможе взяти бутилку водки і поїхати до знайомого в інше місто. Бо у тої людини можливо просто нема такого знайомого, або затратно по грошам/по часу їхати кудись, а у місті де вона живе, нема музичного магазину, що б можна було якусь клавішу помацати/ пограти на ній. або магазин є - але таких клавіш там нема. причин 100 може бути. 

САМЕ ТОМУ і є така чарівна штукая як інтернет, де можна попросити про пораду і про те, що б кожен висловив свою особисту думку.

автор (ВІДПОВІДЬ № 2) пройшов пришвидшений процес навчання по самограям на ютубі, напевно гарно вчився бо зразу поради почав роздавати

Деж тут ключові слова: "навчився грати"? Я лише натякнув вам, що нереально за допомогою ютуба дати реальну оцінку тому чи іншому інструменту, і тим більше некоректно роздавати поради іншим, керуючись переглянутим відеороликом. Автор теми конкретно поставив запитання, чи ви думаєте що він немає можливості поюзати ютуб?  І проти вашого імені  не маю нічого проти - подобається вам той корг то й наздоров'я, тільки от інших в примітивізмі не потрібно звинувачувати, тоді й вибачатися ні перед ким не доведеться. А от нарахунок знайомих лабухів, то мене з  власником ПА500 також зводили через третього - десятого, тут лише хотіння потрібне і неспішити, щоб потім не гризти локті. Наприклад я, без всяких могоричів  людині якаб нормально попросила, дозволив би поюзати свій інструмент.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти