Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір синтезатора
Вибір синтезатора

Підкажіть, будь-ласка, який з двох синтезаторів кращий для живої лаби на весілллях: Roland E50 чи   Korg pa 50? Дякую.

на мою думку - корг однозначно краще. в мене  колись був KORG PA80, a PA50 то його найменший брат. тому за цю клавішу можу давати гарантію навіть і зараз.

взагалі я прихильник коргів і тільки коргів, або ямахи, як варіант. тільки не роланд. особливо після того, яко прослухав на ютюбі роліки з демонстрації Е50. на роланді звук дуже сухий, безбарвний і деревяний. взагалі враження, що слухаю касіо дитячий, причому 1995 року випуску.

якщо будти відвертим - то ваше питання не є розширним і багато з яких ньюансів котрі Вам важливі - невідомо. але в цілому, з точки зору практичності, вітривалості і ударостійкості, якості звуку та функціональності - однозначно я б обарв корг.

3

Не знаю за Roland,але в KORGів є один недолік,який допікає-мікрики (особливо ті,що по сторонах дисплея).Хоча так,звучать вони класно,як добренько посидіти (а хто не любить посидіти,покрути параметри?).Про Roland я би так категорично не говорив:ролики на юТубі знімаються різними людьми на різні камери.Криворуких "аффторів" там вистарчає,тому про якість звуку я б не судив на підставі даного матеріалу.Все ж Е50 то ж не якийсь там недороблений ВК,та і коштує непогано.

Я б вже краще приглядався до Ра500,ніж до Ра50 (якщо вибір впав на KORG).

Roland E50 чи Korg pa 50? ...

Якщо коротко і по суті KORG (Pa 500 хороший вибір, підтримую)

А от я не є прихильником Коргів. Па - 50, 60, 80 - це все кусок китайської пластмаси. як в плані ненадійності в користуванні так і в самому звучанні. ПА -500 звичайно кращий, але далеко не втік. Хоча за роланд Е50, нічого доброго теж не скажу. Це моє суб'єктивне бачення .

А що для Вас добре???

Щоб мир був!

(Па - 50, 60, 80 - це все кусок китайської пластмаси. як в плані ненадійності в користуванні так і в самому звучанні. ПА -500 звичайно кращий, але далеко не втік) - якраз 500- чистий китаєць))).60-80 зроблені в Італії. Я працював на 60-му більше п"яти років кожен день - жодних поломок і зависань. Тільки замінив резинки під клавіатурою - зносилися від постійної гри.

Я хоч і не є прихильником Коргів, та нічого не маю проти тих людей які працюють на них, Боже збав, просто автор (ВІДПОВІДЬ № 2) пройшов пришвидшений процес навчання по самограям на ютубі, напевно гарно вчився бо зразу поради почав роздавати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти