Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » пісилювач stabo ps1200
пісилювач stabo ps1200

Доброго дня Колеги, маю парк в4-900 згорів канал, а інший підпалений, знайшов за 200 долларів stabo ps1200, потрібно для роботи в кабак на топи2х12"+1.5"вч (eminence delta 12a) (mss hd240).

Стан підсилювача stabo відмінний(як новий в тех і косметичному планах), порадьте, чи варто брати stabo, чи ремонтувати park v4-900?

На всяк випадок характеристики stabo

2х600 4ом

лімітер, обрізний нч фільтр

Дякую за відповіді)

і ще, шо це за бренд, може хто знає, як якість?????

Працюю на такому усі 13 років.Не разу не подвів.

Працюю на такому усі. 13 років.Не разу не подвів.вибачте в мене stabo -1002.

 А що ви робили парку що спалили один канал і підпалили другий,його спалити треба ще вміти.

Увас напевно нема стабілізатора.В кабаку в загалі не можна працювати без нього.Причина перепадів напруги це холодильники.І я думаю вам краще відремонтувати ваш набагато дишевше щей ремонт у Віниці.    .У вас що одна колонка 900 ватт. при 8 ом  Так взагалі треба набагато сильніший усілок.А бо куповати ще один такий і включати на брідж обидва.Тепер ясно чому він у вас згорів.ви підключили дві колонки по 900 ватт а усілок дає 2 по 330.Цікаво скільки він у вас мучився.Я бачив тут оголошеннях V-ACOUSTIC 2 по 1000 ватт при 8 ом.за 600 баксів.Це теж дорогі підсилювачі.Дорожчі навіть за парк аудію.

перешли на парк у Вінницю,зроблять ремонт.профілактику і буде служити ще багато років,свої прилади там роблять бистро і не дорого

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти