Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі потужності серії СХ і HD
Підсилювачі потужності серії СХ і HD

що можите сказати  про ці усілки   менецікаить чи кращі вони за   behringer ep 2500 

А ви як вважаєте, Китайський підсилювач зібраний зі сміття, може бути кращим???

Ви почитайте відгуки, поспілкуйтеся з людьми які на них працюють, і будете мати уяву, хто і за що кращий!!!

Цікаво було би почути відгуки музикантів,які зрівнювали оці підсилювачі із підсилювачами Володі Єлісєєва який теж із Житомира.Що лучше та качественіше між цими двома брендами.Якщо alex_niko не проти то сам дай відповідь на дане питиння.

Що лучше та качественіше між цими двома брендами.

Чому на автошляхах присутні автівки різних виробників? Невже нема:

"лучше та качественіше"

?! Потрібно вказувати по яких критеріях "лучшесті і качественності" хочете почути відгуки.

 

Тому і підставляю свою голову щоби почути  по яких критеріях "лучшесті і качественності" хочу почути відгуки.

 по яких критеріях

А вони різні: ціна, країна-виробник, новинка чи вінтаж, техарактеристики, вага, колір, доступність сервісу, надійність і т.д., і т.д. ... І, зауважте (!), для кожного користувача вони розставлені в іншій пріоритетності.

Варіант: "почитав форуми і зробив єдиновірний вибір" - завжди приречений на поразку. Професіонали зі знаннями і багажем теж роблять помилки в виборі сетапу і музінструментів. Не помиляється лише той, хто нічого ... не купує.

Варіант: "почитав форуми і зробив єдиновірний вибір". Но мене одне вбиває,читаю коментарі до данного девайсу і дивуюсь :Дуже задоволений! "Фірмовий" звук при абсолютно демократичній ціні, або: НА ДНЯХ ПРИДБАВ ПІДСИЛЮВАЧ  ДУЖЕ КЛАСНО ЗВУЧИТЬ НА ВЕЛИКІЙ ПОТУЖНОСТІ ЗВУК НЕ ПОРТИТЬ ЗА ТАКІ ГРОШІ ЦЕ НЕ ПІДСИЛЮВАЧ ЦЕ СКАРБ! Щож вони до цього мали за підсилювачі.Хоча можна зрозуміти і цінову політику на підсилювачі.Вибачаюсь якщо когось образив. 

А що лутше,  камандір, чи ахвіцер???!!!

Шановний azsxdcfv:
Як ви важаєте,ці коментарі пишуть не музиканти???!!! крім цього оголошення є ще два, от там і читайте відгуки.
А сказати: Що я самий кращий, і гарний я писати не можу,і небуду це приниження моїх колег,того ж самого Єлесеева, якщо у вас є його підсилювачі я з задоволенням приїду до вас їх порівняти!

А різну дурню, писати не потрібно!!!

А різну дурню, писати не потрібно!!!    Я ще раз вибачаюсь може кого образив но ні один музикант поки ще не написав що у нього був підсилювач від Василя чи Єлісєєва чи той самий Парк і він поставив ці бренди на полку і  користується тільки вашими. Дуже хотілось би щоби мене у цьому переконали ті музиканти які у вас їх купляли,і я із задоволенням куплю у Вас підсилювач.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти